Wpis z mikrobloga

Mam problem, ale wstydzę się z nim udać gdziekolwiek. Nic mnie nie cieszy, czuję codzienne wnerwienie na wszystko. Gdy z kimś rozmawiam, to nagle przechodzi mnie na to ochota, a samo porozumiewanie się jest gehenną (nie mogę zebrać myśli). Wydaje mi się, że głupieje intelektualnie - zapominam słów, a nawet tego co oglądałem wczoraj w tv. Moja wiedza się kurczy. Wstydzę się siebie, swojego życia, domu, samochodu. Do tego dochodzi nieszczęśliwa miłość, do młodszej kobiety, o której nie mogę zapomnieć, choć próbuję od wielu lat - mamy kontakt, gdyż jestem przyjacielem jej rodziny, ale rozmowa z nią mnie przerasta (ona młoda, piękna, inteligentna, a ja robak fizyczny, choć po studiach). Zauważyłem, że pomaga mi alkohol, bo po spożyciu wszystko wydaje się takie... lepsze. Jako, że pracuję w nocy jako kierowca, nachodzą mnie myśli, w których wybieram sobie drzewo, w które uderzę. Czy ktoś z Was może mi pomóc? Czy może przestać się męczyć i znaleźć w miarę bezbolesny sposób na zakończenie tego wszystkiego? Boję się, że w zasadzie nie ma już ratunku dla mnie. Właśnie skończył mi się urlop i jest trochę lepiej, ale boję się, że to wkrótce wróci i nie podołam.

#depresja
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Awizer: Alkohol pomaga na chwile ale tak na prawdę poglębia to bardziej. Czemu nie zapiszesz sie do psychiatry online który przepisze Ci ssri? mi pomagają
  • Odpowiedz
@lapovsky: Boje się, że te leki mogą mi zaszkodzić. Już raz sobie w ten sposób załatwiłem finasteryd, bo ubzdurałem sobie walkę z łysieniem, po którym owszem, czułem się lepiej, ale wystąpiły przerażające działania uboczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Awizer: Też sie bałem, moje leki dwa lata leżały w szafce ale było tak źle że zaryzykowalem i nie żałuję. Pierwsze dwa tygodnie ciagle ziewasz, na nic nie masz ochoty ale później to mija i jest lepiej. Możesz spróbować poprosić o citalopram może akurat Tobie też pomoże.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Awizer: Jeden nic Ci nie da bo dzialają dopiero po 2,3 tygodniach ale jeśli chcesz to moge Ci polecic mojego psychiatre online który jest zajebistym ziomkiem.
  • Odpowiedz