Wpis z mikrobloga

No to dzieci moje kochane już wiecie jak to było w latach 90-tych gdy na cole większość pozwalała sobie tylko od święta.

Ja wróciłem do metody z tamtych czasów. Gotuje cały wielki gar herbaty i wsadzam po ostygnięciu do lodówki. Zawsze można jakiegoś soku dolać, ja lubię malinowy.

No to tyle. W następnym odcinku nauczę was robić kotlety z mortadeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praktycznysocializm

#neuropa #polska #cocacola #podatekcukrowy #heheszki albo i nie
  • 60
@Cephalopoda_Ammonoidea: Raz na festiwalu zielarskim na stanowisku kulinarnym dziewczyny robiły... lebiodę z czosnkiem na patelni. Było bardzo smaczne, w smaku lepsze niż szpinak.

Można np. liście usmażyć z czosnkiem albo cebulą i podawać z jajkiem sadzonym oraz pęczakiem.

Ten chwast należy przed smażeniem sparzyć wrzątkiem. Je się liście, nasiona też można spożywać po uprzednim wypłukaniu i namoczeniu w wodzie.
Pobierz
źródło: comment_1609777836qrIOeOk63h90XMwMVotfen.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lakukaracza_:

@lakukaracza_ najgorsze, że właśnie tak było. Pamiętam jak latach 90 w piaskownicy niektóre biedniejsze dzieci mówiły, że nigdy nie piły coca-coli ()


Nie spodziewalem się, że te czasy wrócą

@perasperaadopelastra: XDDDDDD
Bez jaj to nie Glenfiddich 18 za 400 zł za 0,7 XD
Kiedyś relacja ceny coli do zarobków była diametralnie inna a i to nie wszystko bo coli po prostu nigdzie nie było także