Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Moi drodzy. W związku z wieloma pytaniami i wątpliwościami odnośnie programu kropelkowego jak i sprzecznymi informacjami dotyczącego tego właśnie programu wysłałem do Narodowego Centrum Krwi zapytanie. Odpowiedź satysfakcjonuje, a dodatkowo wskazuje rację po obu stronach poniekąd. Miłej lektury.

#barylkakrwi #krwiodawstwo #krew #rckik #zhdk #dawcakrwi #krewniacy
Pociongowy - Moi drodzy. W związku z wieloma pytaniami i wątpliwościami odnośnie prog...

źródło: comment_1609836826ZGUOKXQuUiQbN4NWpXWwTf.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Pociongowy: No wiem, ale to taka propozycja że może mają jakieś tam pole do manewru jako organizacja. Zwykły wykopek to ma pewnie jeszcze mniejsze możliwości w przebiciu się choćby przez sekretariat ministerstwa zdrowia czy kto tam się tym zajmuje.
  • Odpowiedz
@Francuz_slimak musisz sam się zgłosić że chcesz brać udział w akcji i wypełniasz sobie taki formularz do tego. Dostajesz taki papierek składany na który zbierasz kropelki. Zwykle oddanie to 4 krople. Za np 24 masz koc, za 16 czy tam ileś kubek itd. niestety kropelki liczą się od momentu dołączenia do akcji więc za poprzednie donacje nie dostaniesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paciak11: dzisiaj byłem, harmonijkę na kropelki mi skonfiskowano, dzisiejsza donacja się nie wliczyła i musiałem wydać to co miałem, więc zamiast kolejnego koca jest torba i zakładki do książki ()
  • Odpowiedz