Wpis z mikrobloga

@Muireann wiem, że mocno nie na miejscu i nie powinienem ale czasem śmiech jest najlepszym lekarstwem. Marek Aureliusz, którego czytam czasem do poduszki nauczył mnie, że "Nie chlubą jest uciec przed śmiercią, lecz uśmiechnąć się gdy i ona się do ciebie uśmiecha." () Trzymaj się, Tuśka :3 i Ty też, nieznajoma :3
@Cheeseburgg
  • Odpowiedz
@scotieb: z depresja sie chodzi do psychiatry, a nie do "idz pobiegaj" psychologa. I nie, nie siedzi sie tam na kozetce i nie pierdzieli smutow jak to mama w dziecinstwie cie nie przytulala a ojciec lal pasem i teraz ci smutno
  • Odpowiedz
@scotieb: nie wiem, zakladam, ze dla ludzi, ktorzy nie maja do konca zaburzen psychicznych, ktore lapia sie pod leczenie psychiatryczne, a maja jakies traumy, problemy, ktore psycholog moze pomoc im "przepracowac"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@seraphee: powinno się łączyć obie terapię. Same leki od psychiatry postawią cię na nogi ale bez terapii z psychologiem nie poukładasz sobie wszystkiego w głowie. Chyba że chcesz całe życie #!$%@?ć psychotropy.
  • Odpowiedz
Co ma bezrobocie do tego że julki feminazistki wciskają kity i jeszcze każą sobie za to płacić


@scotieb: XDDDDDD No hit! Bezrobotny typ będzie pouczał ludzi którym się coś w życiu chciało. Nie masz pojęcia o czym mówisz i jeszcze się tym chwalisz publicznie. XD
  • Odpowiedz