Wpis z mikrobloga

Zapisałam się w pracy na webinar o "prawidłowym komponowaniu diety" - zrobiłam to z czystej złośliwej ciekawości, żeby zobaczyć, czy będą tam wciskać bzdury o pełnoziarnistym chlebku i złym tłuszczu xD Nie wykluczam, że najdzie mnie pokusa rozkręcenia małego shitstormu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zbieram propozycje pytań, uwag i merytorycznych heheszków na tę okoliczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#keto #carnivore
  • 25
@JuneJohn: każdy Ci tutaj powie, że nie jestem żadnym fanatykiem i każdemu mówię, że nic na siłę i że ma jeść tak, żeby się dobrze czuł. Nie słuchasz, co powiedziałam. Pójdę tam, żeby zobaczyć, czy pani dietetyk nie wciska ludziom głupot, bo potem ja muszę się z tymi głupotami zmierzać i tłumaczyć, że nie umrę z braku chlebka i jabłuszka.

Widzisz różnicę między fanatyzmem a wbiciem się w merytoryczną dyskusję z
@BarkaMleczna: tak poza tematem: mnie próbowali zapisać na szkolenie z "diversity and inclusion". To napisałem w jakiejś ankiecie,że jestem "ethnic minority - silesian" i nie dość,że nie chcą to pytali mnie jak mogę lepiej wyrażać swoją dajwersiti ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak mogą mi w tym pomóc
@walk_man: bałam się, że może się to zdarzyć, dlatego nie wstawiałam screena z maila :D

@hkhkhk: zboża są ogólnie dość szkodliwe dla ludzkiego organizmu - nie mówię, że wyrywam kanapki ludziom z rąk, ale jeżeli usłyszę, że bułeczka zdrowa, a wołowinka niezdrowa, to coś będzie nie tak ;)