Wpis z mikrobloga

Tak się zdarzyło, że wczoraj byłem pierwszy dzień w #pracbaza w nowym roku. Odebrałem więc prezenty świąteczne od kilku firm, z którymi współpracuję.
2x Saxa Loquuntur 2016 Crianza Rioja (hiszpańskie czerwone wino wytrawne) - jedno już wykorzystałem do zamarynowania steków wołowych;
1x 0.7 l whiskey Baczewski;
Czekoladki Lindt - moje ulubione! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodatkowo otrzymałem umowę na czas nieokreślony z wywalczoną podwyżką - nareszcie, w tym roku kupię mieszkanie. Kawalerka 33m2 za 2400 zł/m2.
Po przyjściu do domu okazało się, że to nie koniec prezentów! Wreszcie przyszedł mój prezent od przyjaciółki z USA - ten prześwietny termos marki Thermos®. ( ͡º ͜ʖ͡º) Z niego jestem najbardziej zadowolony. W zestawie składana łyżka ze stali nierdzdenej. Tego mi potrzeba na moje wycieczki w góry. Co włożę do środka? Ziemniaczane puree z bekonem, zupy, wzmocnione herbatki, ... Ciepło trzyma 9 godzin, a zimno 14 godzin. No świetna sprawa. I ciekawostka - ja jej kupiłem izolowany termos (duży, 770 ml) z zabawnym wzorem, który też jest już dużo używany. XD Nie ma to jak kupić bardzo podobne, jednak trafione prezenty bez koordynacji.

Świetny początek roku! 2020 rok był dla mnie całkiem w porządku, ale 2021 rok zaczął się wybornie.

#korposwiat #wygryw #prezent #prezenty #termosy #gory #turystyka #wygryw
źródło: comment_1609941263fU6e9IhjQj0TkkjMSwhZR9.jpg
  • 6
@red7000: firma nie ściga Was za przyjmowanie prezentów? U nas się wygrażają nawet dyscyplinarką a wszelkie prezenty należy oddawać do centrali.
@WutkaBXL Stać? Zdolność kredytową mogę mieć i pół miliona, ale czy to znaczy, że mnie "stać"? Stać to kogoś, kto kupuje mieszkanie za gotówkę. A mieszkanie jest rodzinne, więc cena okazyjna. Za 3 lata pójdzie pod wynajem.
Marketing szeptany xD po to regularnie wrzucam foty na tagu góry i gotujzwykopem xD
@daot Co to za kołchoz? XD Korpo ma bardzo rozległe regulacje dot. prezentów i musimy przeklikać szkolenia z tych regulacji co 6 miesięcy. Wszystko jest w porząsiu, prezenty nie wpływają na współpracę.