Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 439
@kinson: tak z ciekawości - jeszcze gdzieś w Europie są te śmieszne godziny dla seniorów czy to wymysł naszych narodowych czempionów?
  • Odpowiedz
@kinson: @pablo397: w Czechach na wiosnę jak pracowałem to były, teraz nie wiem. Ogólnie co Czechy wprowadzili to Polska od razu odgapiała od nich po 3 dniach wiec nie jesteśmy najgorsi.
Niemcy aktualnie tez ostro z lockdownem i od 11 zaostrzają, ale godzin dla seniorów nie ma.
  • Odpowiedz
@kinson: A ja nie wierzę, że pisdzielce mogą wymyślić coś autorskiego. Wszystkie akcje związane z walką z pandemią były przez nich kopiowane z innych krajów, z dużym opóźnieniem.
  • Odpowiedz
@kinson: jeszcze Ci #!$%@? Polacy którzy muszą żyć pod ustawę. Wchodzę do piekarni a babka mi mówi że nie sprzeda mi chleba bo godziny seniorskie. Rozglądam się a żadnego seniora w polu widzenia, no ale nie sprzeda go w 30 sekund bo ustawa. #!$%@? rozumiem cel ustawy, ale jeśli nie ma nikogo w sklepie to jak mam kogoś zarazić i dlaczego nie chce mi sprzedać chlebam
  • Odpowiedz
@pablo397: @kinson: w UK wprowadzili w Marcu dla seniorów i pracowników służby zdrowia. Chyba dalej obowiązuje ale tylko na takiej zasadzie, że jeżeli jest kolejka to możesz wejść bez stania w niej. Pisiory nie mają żadnych własnych pomysłów i przede wszystkim planów, praktycznie wszystko co robią od początku jest kopiowane z innych krajów.
  • Odpowiedz