Wpis z mikrobloga

@Gamling: łącznie będzie ze 7lat, ale pierwsze 2 lata to była raczej rehabilitacja po operacji barku (nawykowe zwichnięcie) i ogólnie gówno-treningi w domu xD teraz od 1,5 roku głównie pod Street Workout trenuję, ale progres w ciężarze też idzie nawet jako cel poboczny xD
@lulok91: jaaak nieee ma xD @spanko wymiata, jeszcze kojarzę jakiś gościu w Street Lifting się bawi trochę xD

@In_thrust_we_trust: ciężko powiedzieć, musiałbym przetestować xD podejrzewam, że z 15-20, gdzieś w tym przedziale xD w sumie licząc 5 muscle upow i 12 pulli to już wychodzi 17, czyli pewnie koło 20 by siadło xD
@Jazon: Próbowałeś się kiedyś na ławce? Ciekawi mnie jak te wygibasy się na to przekładają. Samo 12 podciągnięc z ciężarem to całkiem sporo, a Ty zrobiłeś je jako dodatek na koniec (òóˇ)
@ropemaxxer: 100kg trzasnąłem, boję się więcej dokładać na testy żeby sobie krzywdy nie zrobić xD nie mam techniki i w ogóle jakaś taka obawa w głowie, że może mnie to zabić xD
@ropemaxxer: 100kg trzasnąłem, boję się więcej dokładać na testy żeby sobie krzywdy nie zrobić xD nie mam techniki i w ogóle jakaś taka obawa w głowie, że może mnie to zabić xD


@Jazon: 100kg jeśli normalnie nie wyciskasz to naprawdę kozacko, z tego co pamiętam to kura workout na filmie WK tego nie wycisnął.
A tak apropo to jak myślisz, co da lepsze rezultaty-podciąganie legancko do klaty, czy chamsko byleby
@ropemaxxer: no ja jestem podejścia, że lepiej zrobić mniej, a dokładnie, niż dużo i #!$%@? xD ewentualnie jak właśnie sety na zajechanie, czy test maxów to zasada jak na zawodach- broda nad drążek (przez to sobie wyhodowałem długą xD). Byle nie kopać, albo crossfitowego szajsu nie #!$%@? xD
@Jazon: no tylko te ostatnie to już były chyba takke średnio poprawne i robione z orzerwą. Ale czepiam się xD

A testowales kiedys sie w wyciskaniu na lawce?

Edit dobra przrczytalem dalsze posty ;) mysle ze jak jestes rownomiernie wycwiczony to na kalte wyjął bys tyle ile w podciaganiu (czyli ze 120 w Twoim przypadku?). Ale wiadomo najpierw musiałbys pocwiczyc technike jakis czas itp