Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bbr555: znalazłem w internecie coś takiego:

Twisto nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej. Dlatego też otrzymanie produktu Twisto limit nie wiąże się z obniżeniem zdolności kredytowej oraz wpisem w BIK.


i jeszcze parę innych komentarzy, które mówią, że limit przyznany na karcie twisto nie figuruje w BIKu, więc można sobie wziąć jeszcze kredytówkę z jakiegoś banku xD
@JestemTruskulem: Jak zakładałem twisto, to dostałem alert z biku że było zapytanie. Jak masz słabą punktację w biku, to nie dostaniesz limitu w twisto, sprawdzone z kolegą który jeszcze prostuje błędy młodości. Więc to nie do końca prawda że nie współpracuje, także mało wiarygodne trochę te komentarze. Ale nie upieram się, może faktycznie samo posiadanie nie obniża punktacji.
Kłamliwe pepiczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bbr555: Teraz spojrzałem na stronę twisto i jest tam coś takiego:

Reprezentatywny przykład dla produktu kredyt konsumencki – limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy Twisto Kredyt...blabla


To wygląda tak, jakby każde obciążenie karty twisto było równoznaczne z zaciągnięciem kredytu konsumenckiego. Może faktycznie współpracują z BIKiem przy ustalaniu limitu, ale po przyznaniu limitu nie wisi to jako karta kredytowa, tylko właśnie jako kredyt konsumencki ¯\_(ツ)_/¯