Wpis z mikrobloga

@alcherix_1: A no tak. Kościół Katolicki w Polsce jest tak marginalnym tworem, że władza dyskryminuje inne wyznania czy forsuje prawo oparte o zasady moralne tego Kościoła. Dodatkowo całkowicie przypadkowo KK dostaje od państwa olbrzymie dofinansowania, lekcje religii są wpychane w nauczanie kosztem innych przedmiotów.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar:

LGBT nie dehumanizuje grup społecznych których nie lubi.


No chyba, że jesteś homofobem, rasistą, faszystą, nazistą, narodowcem, republikaninem lub prawakiem, to wtedy można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
środowisko bardzo docenia wsparcie osób heternormatywnych


@hell_awaits: +1. raz losowo przechodziłem przez jakiś zlot tęczowców w Kato i potem się jakieś 2 Julki do mnie i ziomka dosiadły w pociągu zagadując, że nas tam widziały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrowienia dla Kamilki :>
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze w tym obrazku jest to, że te słowa nigdy nie są wypowiadane dx.


@NonOmnisMoriar: Chcesz powiedzieć, że nigdzie nie wprowadza się parytetów i nie dodaje punktów na studia za płeć? Z tego co wiem, to parytety i bonusowe punkty za płeć na studiach, przynajmniej w części rozwiniętych krajów, istnieją.

Czy też tag #killallmen na np. Twitterze nie istnieje?
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Cóż, żartobliwe mówienie o wymordowaniu połowy populacji nie jest dobrym żartem. Poza tym, to w parę minut na twitterze znalazłem wpisy które nie wyglądają ciekawie. Są wpisy o tworzeniu obozów dla mężczyzn, nienawiści do mężczyzn, czy wrzucanie samego tagu.

Nawet jeśli w założeniu miał to być "żartobliwy" tag, to jednak zawiera też poglądy które mogłyby stać na równi z nazizmem, czy faszyzmem i został po prostu wypaczony.

Podsumowując, to tak,
Wiesmin - @NonOmnisMoriar: Cóż, żartobliwe mówienie o wymordowaniu połowy populacji n...

źródło: comment_1610387875lnZT8U9NA2cXzxIG1e8WYH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
parytety są słuszne, bo wyrównują szanse akurat


@NonOmnisMoriar:
1) Nie omawialiśmy słuszności, tylko to czy występują takie stwierdzenia.
2) Nie, nie są słuszne. Brane pod uwagę powinny być wyłącznie zdolności kandydatów, a nie ich płeć/rasa/religia/kolor włosów/jakakolwiek inna cecha niezwiązana z miejscem do którego się kandyduje.
Dobrym rozwiązaniem są ślepe rekrutacje gdzie nie znane są dane osobowe osoby kandydującej. Bardziej wyrównać się szans nie da, bo wtedy wygrywa najlepszy.
  • Odpowiedz
link co objasnia killallmen i czym to jest


@NonOmnisMoriar: Ach no tak, wyrafinowany lewicowy humor. "He he he zabić wszystkich mężczyzn he he he takie śmieszne xD Ale rozumiesz, tak ironicznie he he he". Proponuję otworzyć tag #killallhomosecuals - ale wiesz, tak IRONICZNIE, na pewno poprzesz tę akcję, prawda?
A, no i mam przypomnieć, jak Julki się zesrały o #killallwomen? Co, takie Ś M I E S Z N E
  • Odpowiedz
@alcherix_1: Widzę wykopowe incele z prawicowego zoo znalazły sobie przeciwników na swoim poziomie – nastolatki z twittera xD Wbijcie sobie na discorda jakiejś podstawówki, tam to dopiero można robić M A S A K R A C J E xD
  • Odpowiedz
a co do killallmen to tam masz wyjaśnione w tym co op wrzucał


@NonOmnisMoriar: Tak, wiem, już na to odpisałem wyżej. Wyjaśnienie jest takie, że to żartobliwy tag odpowiadający narzekaniu kobiet na mężczyzn, ale nie zmienia to tego, że po dosłownie paru minutach przeglądania tagu można trafić na wpisy które nie mają nic wspólnego z żartami.

Czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz