Wpis z mikrobloga

Wykopowe lewactwo próbuje wmówić wszystkim ze BLM to jest ruch i nie ma struktur ani ośrodka władzy itp. Tak ? A może jest inaczej?

Na stronie BLM czytamy : "Black Lives Matter Global Network Foundation, Inc. is a global organization in the US, UK, and Canada"

Wszystko fajnie, cyk końcówka. INC.

Czyli BLM to zalegalizowana firmą. (σ ͜ʖσ)

I gdzie wasz rozum i godność człowieka. No gdzie lewacy. Gdzie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazlewactwa
#usa
#blm
źródło: comment_1610408559kDHP3hsWURD0BvXgPecrRt.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dante27: Wszyscy, powtarzam WSZYSCY, którzy głosowali na Trumpa są monolityczną grupą i chcą #!$%@?ć budynki rządowe bo nie mogą się pogodzić z przegraną.

Brzmi głupio nie? Przecież wiadomo, że nie wszyscy... To powiem więcej - nie wszyscy którzy byli pod Kapitolem i tam machali sobie flagą potem siłą wtargnęli do budynku robić rozróbę. Zrobiła to mniejsza część ale ich działania są niestety bardziej widoczne od tych, którzy choć podburzeni to jednak
@Neater: do jakiego poziomu procentowego uczestnikow jest wiec "spoko" robienie burd czy ogolnie #!$%@??
1%, 10%, mniej niz polowa uczestnikow? (po Twoim linku widze ze 7% chyba xD) Skoro burdy robia jednostki, a wiekszosc "spokojnych" na to pozwala, ba, nawet przynajmniej nie potepia, to staja na rowni z nimi.

Moze przestanmy sie piescic, usprawiedliwiac i tlumaczyc tych slepych, gluchych i niemowy na to co robia ich "ziomki" z protestu, jakos nie
źródło: comment_1610438588dbji0ooI8BY6DX0K3IBvKd.jpg
@pigularz: neuropki mają na myśli to, ze nie ma jednej zarządzającej głównej organizacji, która dyryguje członkami i ma jakąś agendę. To co podałeś to przykład oddolnej jakiejś grupy ludzi która sobie to zarejestrowała na wolnym rynku i działa.

Jesteś osłem czy kim?
@Dante27:

BLM nie ma pokojowych manifestacji.

Ktoś podaje źródło, że 7% to były burdy.

hurr durr to wciąż za dużo


To co w końcu? Problemem jest to, że robią wszyscy robią burdy, czy że w ogóle są? Bo jak to drugie, to po kiego rozsiewacie świadomie kłamstwa?
@mastergame1311: ja zapytalem do jakiego poziomu waszym zdaniem jest "spoko" robienie #!$%@?.

Co do twojego pytania, to odpowiedz masz wyzej, nie wiem, przeczytaj ja jeszcze raz czy cos, jesli nie zrozumiales.
@Dante27: Jeśli chodzi o mnie, to niszczenie prywatnego mienia w trakcie protestów jest słabe. Uderza to w osoby, które i tak nie mają zbytnio wpływu na problem, przeciwko któremu się protestuje (a przecież chodzi tu o system). Tym niemniej lwia część protestujących tego nie robiła i dlatego komentarz napisałem, ciężko mi zdzierżyć manipulacje w Internecie.
@mastergame1311: no to juz sie w czyms zgadzamy bo dla mnie to tez bardzo slabe, ktos pracowal na ten samochod czy witryne sklepowa itd. Z nieba im nie spadly pieniadze na to :)

Co do "generalizowania", inaczej bym pisal gdyby organizacja blm jasno i wyraznie odciela sie od tych ludzi i wydarzen, tego nie zrobili chociaz sa twarza tych protestow, brakowalo mi tu takich ludzi jak ostatnio wsrod Republikanow, ktorzy powiedzieli
@Dante27: Media w Stanach to absolutny syf. Gdyby ktoś ogarnięty prowadził tam, przykładowo, stację telewizyjną, to praktycznie nie miałby konkurencji, bo wszystko tam jedzie na fake newsach, manipulacjach i pominięciach. Trump nam się nie podoba i musimy go jakoś zagiąć? Wymyślmy jakąś łatwą do obalenia historyjkę, to mu pokaże! Co z tego, że na spokojnie moglibyśmy podać faktyczne wydarzenia, to się tak nie klika.

Fajnie byłoby móc powiedzieć, że systemowy rasizm