Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: rozumiem, że te komentarze piszesz na swoim streamie/kanale, a Stanowski ci zablokował na TWOIM kanale? Jeśli przejmujesz sie tym, ze ktos ci zablokował komentarze i nie możesz teraz trollować i dokuczać to chyba sam sobie odpowiadasz po co taki mechanizm istnieje. Jesteś jak sebki mówiące że policja im dokucza bo nie mogą sobie #!$%@?ć kibiców innej drużyny na stadionie.
@MythicRaider: zablokowal na youtubie, w internecie którego idea polega na globalnym dostępie dla każdego. Masz problemy z logicznym wyciąganiem wniosków i rozumieniem idei internetu. Gdzie nie napisałem że bym chciał to robić. Krytykuje hipokryzję bo ktoś sam cenzuruje komentarze ale krytykuje właścicielowi portalu cenzurować użytkowników. I tak wątpię że zrozumiesz.
@Mr_kolek: ale czy ty rozumiesz, że streamer/osoba wrzucająca filmiki jest takim samym użytkownikiem serwisu jak ty? Rozumiesz różnicę pomiędzy cenzurowaniem ze strony serwisu a użytkownikiem który blokuje interakcje z innym użytkownikiem, bo może nie mieć na to ochoty? Stanowski przecież nie blokuje cie przed pisaniem sobie czego chcesz gdzie chcesz na yt, swoim kanale itd.
@MythicRaider: no właśnie, wiec tym większe kuriozum skoro jest taki samym użytkownikiem a decyduje kto i o czym może dyskutować z pozostałymi użytkownikami. Jesli mam ochotę pogadać na temat kopyta Borka to mam do tego prawo. A jesli uznajemy że właściciel kanalu moze mi odbierać prawo wypowiedzi i mnie banować na swoim kanale, to jasną konsekwencją jest to że właściciel Twittera moze decydować jakie osoby mogą korzystać z portalu a jakie