Wpis z mikrobloga

@OneMaanArmy: no i to, że sezon trwa 2 miesiące, to odbiera Polakom możliwość narzekania na stawki przez jaśniepana proponowane, które zapewne nie różnią się od tych znad Morza Śródziemnego?
  • Odpowiedz
@mannoroth kiedyś wracałem sobie busem z morskiego oka do miasta. Jedziemy jedziemy i nagle na przystanku inny busiarz zajeżdża naszemu drogę i go #!$%@? i grozi mu gwarą za to że się #!$%@? w jakąś kolejkę busów im na linię. Ogólnie to myślę że skończyło by się #!$%@? jakimś gdyby nie turyści w środku ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@mannoroth: Nie zapomnę jednej akcji :D Byłem na wycieczce klasowej w technikum w zakopanym, i był tam taki kolega Maciek, Maciek taki troche był pulnchny no i łatwo było go w #!$%@? zrobić. Byliśmy na krupówkach no i każdy tam patrzył jakieś badziewie ale raczej nikt nic nie kupował. Maciek miał nadopiekuńczą Mame to stwierdził, że kupi jej kapcie z napisem zakopane :D Kapcie kosztowały chyba 15zł a ten się z
  • Odpowiedz
@Darknes17: kiedyś słyszałam od znajomej pochodzącej z Zakopanego że jak ktoś jest spoza Zakopanego to go miejscowi zniszczą, w sensie jak będzie miał jakąś tam restauracje czy hotel lub nawet sklep lub inny interes, jeśli nie jesteś "swój" to nie ma czego tam szukać
  • Odpowiedz
@mannoroth:

"Dawno dawno tymu, za siedmioma #!$%@?, za siedmioma zekami, w okolicach Gubałówki mieszkał Tomisław Apoloniusz Curuś Bachleda Farrell, jak ten piecyk z dmuchawą. Pewnego dnia Tomisław wysedł na halę i pomyśloł: Krucafuks dość! Ile mozna #!$%@?ć łoscypek! Ani to dobre, ani śwarne a jakie drogie #!$%@?! No i sracka murowana, toć to gołymi łapami ługniotane. Zeby to jeszcze z krowiego mleka było; a weź tu łodróznij barana od łowiecki. Stąd
  • Odpowiedz
@OneMaanArmy pierwsze to trzeba byc idiota zeby jechac nad polskie moze czy w gory. Ceny abstrakcyjne, pogoda z ogromnym prawdopodobienstwem bedzie #!$%@?. Pojechac w alpy, taniej ladniej, pogoda lepsza...
  • Odpowiedz
kiedyś słyszałam od znajomej pochodzącej z Zakopanego że jak ktoś jest spoza Zakopanego to go miejscowi zniszczą, w sensie jak będzie miał jakąś tam restauracje czy hotel lub nawet sklep lub inny interes, jeśli nie jesteś "swój" to nie ma czego tam szukać


@Z3tkaOak: może tak było 50 lat temu, teraz ~ połowa lepszych restauracji i hoteli należy do ludzi spoza Podhala i nikogo nie obchodzi pochodzenie właściciela.

Tak samo opowieści
  • Odpowiedz