Wpis z mikrobloga

Mirki, byłem ostatnio u znajomego w Poznaniu bo nie widzieliśmy się z 5 lat i podczas moich "wakacji" znajomy pomagał rodzicom w wyborze oferty na instalacje fotowoltaiczne. Od 4 lat zajmuję się tym tematem i również postanowiłem pomóc. Byłem podczas 5 rozmów i po prostu Ręce opadają xd takiego stulania głupot i próby naciągania już dawno nie słyszałem. Jeden sprzedawca wprost powiedział że jeszcze 3 miesiące temu sprzedawał garnki firmy na PH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ten wpis zbierze 206 plusów opisie całą historię wraz wyjaśnieniem każdego aspektu.
#fotowoltaika #kiciochpyta #poznan
  • 46
  • Odpowiedz
  • 1
@kulpa007 kurna przecież na tym bardzo łatwo jest się przejechać. Ja zawsze kieruję się szczerością i czasami nawet nie sprzedałem bądź odesłałem klienta do innej firmy jak czegoś nie miałem i zawsze wychodziłem na tym bardzo dobrze. Często klienci wracali i brali u mnie resztę potrzebnych rzeczy za dobre doradzenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kulpa007: pracuję jako PH ale w innej branży.
Był u mnie w tamtym roku taki sprzedawca tej fotowoltaiki.
Większość tego co gadał to była bezczelna manipulacja oraz stosowanie technik sprzedaży w celu urobienia klienta.
Jest to jak widać skuteczne bo teść który z nim gadał już prawie zamawiał mimo że siedziałem obok i zadając pytania wychodziło jak gość gada od rzeczy.
  • Odpowiedz