Wpis z mikrobloga

Chyba jeszcze z gorącą głową, ale ja #!$%@?. Co się odwaliło to nie wierzę. Kojarzycie ten wpis z wczoraj, że #dorosnij i #logikarozowychpaskow? No to siedzę z moją różową wczoraj, coś mnie podkusiło i mówię, że jej pokażę jakie dzbany są na świecie... I pokazałem ten wpis...

Dziewczyna 30 lat na karku, żadna tam tępa dzida, ogarnięta, oczytana itd. Czyta to i mówi " No ale jak przez przypadek wysłane, to tak jakby jej przeglądał komórkę". Nie uwierzyłem w pierwszej chwili i myślałem, że mnie wkręca. A ta dalej, że takie coś, to jest nie fair, bo to jak tajemnica korespondencji i takie tam. Zazwyczaj w takich sytuacjach to bym się starał rozumować, przekonać, wytłumaczyć. Ale tu świadomość tego, że zdrada to wcale nie jest taka wielka rzecz i że większym problemem jest tajemnica korespondencji - po prostu zrozumiałem, że zupełnie nie znam tej osoby. Dokończyliśmy spotkanie bez nerwów, bo szedłem do pracy. Ale już zaczynam godzić się z faktem, że znów jestem singlem. No ja prdle (,)
Pobierz Zielony_Minion - Chyba jeszcze z gorącą głową, ale ja #!$%@?. Co się odwaliło to nie ...
źródło: comment_1610594459s9KqXHOt2dbNOm7ensZAa4.jpg
  • 77
@Zielony_Minion: Nie wiem na jakim jesteście etapie, ale głupie zajrzenie w telefon nie powinno stanowić problemu jeśli macie wobec siebie poważne plany. No chyba że któreś z Was nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi parę lat temu, jeszcze nawet nie byliśmy narzeczeństwem, różowa powiedziała że jakiś typ się przystawia na messengerze.I tyle. Mogłem sobie trochę poczytać jak się produkuje ;)
@Zielony_Minion: jeśli się boisz zakończyć związek to już jesteś niewolnikiem własnych lęków i obaw, co się przekłada na uzależnienie od partnerki w większym stopniu niż ona jest uzależniona od Ciebie.

A pamiętaj, że zapominając o temacie samo nic się nie poprawi na lepsze skądś musiała nabrać tych wartości, a z dnia na dzień, póki nie widzi nic przeciwko temu to pogłębia swoją słuszność w tej kwestii. Szczególnie jeśli Cię już zdradziła
@caslin: ? Są rzeczy które całkowicie przekreślają daną relację niezależnie od tego jak i ile była wcześniej budowana. I nie dziwię się tu OPowi, ja jakbym coś takiego od różowego usłyszał to jest to czerwona kartka i koniec.
@krul_internetu: Być może masz rację, zawsze próby przepracowywania tego typu flag konczyły się u mnie i tak fiaskiem, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazic budować latami związek, wkładać w niego czas, emocje, siły, a potem się rozstać z powodu tylko jednej rzeczy, której ta osoba nawet nie zrobiła, tylko raz powiedziała. Raczej w związku ogólnie musiałoby się dziać słabo żebym była w stanie to rzucić bez żadnej próby ogarnięcia drugiej osoby
@caslin: Prawda, jest to dziwne tak kończyć znajomość ale z wiekiem sam mam bardziej wrażenie że związek to raczej powinien działać na zasadzie "albo się całkowicie rozumiemy albo w ogóle", wszelkie działania mające na celu zatarcia takich różnic i tak nie mają sensu w dłuższym rozrachunku. Ja już się nauczyłem i jak coś mi nie pasuje to od razu ewakuacja, najzwyczajniej w świecie nie ma sensu próbować coś naprawiać/ogarniać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Minion: złapałeś czerwona flagę u czerwonej. Takie rzeczy nie są przypadkiem, pomyłką, nieporozumieniem i zwykle występują razem z innymi flagami. Nie ma sensu potwierdzać, obserwuj inne flagi albo wciskaj eject.