Wpis z mikrobloga

Fajna inicjatywa wypromowania się i taka pro kobieca, taka modna na czasie płynącą ze ściekiem nurtu. Przekaz obwiniający tych co śmiecą o niszczenie ziemi jest śmieszny, bo mimo że mnie też denerwują śmieciarze, to nie oni są za to odpowiedzialni tylko ci na górze.
  • Odpowiedz
Z "gwiazd" rozpoznałem tylko najgorszego skoczka polskiej reprezentacji. Ale widzę, że opem jest pszczelarz (pszczelarka?) to dam plusika i apeluję żebyście żyli w zgodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@angelika-wator te kolaże do mojego gustu niestety nie przemawiają... nazwijmy to, że większość jest "w miarę" - styczen, kwiecen, grudzien jeszcze jakoś wyglądają... ale np. Marzec wygląda jak co poniektórzy tu wrzucają zdjęcia obrabiane w Paint'cie - Ogólnie - nie bardzo wiem kim jesteś i na co zbierasz konkretniej... nawet nie wiem co to za fundacja ta "Greepeace" (cytat z twojej strony: "dochód ze sprzedaży wydawnictwa przeznaczony zostanie na działania statutowe międzynarodowej
  • Odpowiedz
@angelika-wator: Wystawiłabyś to w formie jakiejś aukcji, to chętnie bym licytował, żeby powalczyć bo3 na wspólnej planszy ;)
Aż mi się przyjemnie na sercu zrobiło jak sobie przypomniałem lata treningów floretu... Najbardziej szlachetny i ogólnorozwojowy sport jaki trenowałem wyczynowo w życiu.
PS. Powodzenia, fajna inicjatywa!
  • Odpowiedz