Wpis z mikrobloga

@angelika-wator: a mimo tych wszystkich osiągnięć nadal nie masz wystarczająco oleju w głowie, by nie popierać greenpeace. Organizacji która chociażby spowodowała śmierć 1.8 milionów ludzi w samej Ameryce Południowej, bo idioci uparli się na zbanowanie substancji, którą walczono z zainfekowanymi malarią komarami.
  • Odpowiedz
@angelika-wator
dobra znalazłem info na stronie - Greepeace
No cóż ich międzynarodówka niestety mnie nie przekonuje. Gdyby to była Polska przejrzysta fundacja to bym cegiełkę dołożył. Nie mniej jednak powodzenia.
  • Odpowiedz
Niektórzy mają ostry ból d*py o to, że ktoś zrobił coś pożytecznego i przy okazji chce sie na tym wybić.
  • Odpowiedz
@angelika-wator: z całym szacunkiem, ale to wygląda jakby grafik wrzucał zdjęcia jakiś celebrytów do photoshopa, dodawał losowy efekt poprzez automat, dodawał podpis i cyk pora na cs'a
  • Odpowiedz
@angelika-wator: Wszystko co jest związane z ekologią i nie śmieceniem osobiście bardzo mnie wkruwia. Producenci opakowań, plastiku, folii, butelek wciąż przerzucają odpowiedzialność na mnie, że niby to ja śmiecę. A ja tylko chcę po prostu wyrzucić to co jest mi zbędne. Gdyby opakowanie było jadalne, to bym je zjadł a nie wyrzucał.
  • Odpowiedz
Najbardziej szlachetny i ogólnorozwojowy sport jaki trenowałem wyczynowo w życiu.


@ValandilNW: ile sportów trenowałeś w życiu wyczynowo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie można znaleźć rozliczenie poprzednich akcji - chciałbym sprawdzić ile sprzedało się kalendarzy i komu zostały przekazane pieniądze.
  • Odpowiedz