Wpis z mikrobloga

Kojarzycie może samozwańczego "chada" z tagu #chadowezycie? Opisuję swoje przygody seksualne m.in. ze swoją nauczycielką, psycholożką czy matką swojej dziewczyny. Ostatnio wrzucił kolejny post - zrzut ekranu, z krótkiej rozmowy na tinderze, chciał pokazać jak lecą na niego MILFy. Spotkanie rzekomo ustawione i za 2 dni mielibyśmy pewnie kolejną relację, o tym jak laska prosi go o jeßan!e w gardło.No i ogolnie wszystko byłoby dobrze, gdyby owy MILF nie czytał wykopu xDDD Tak, Mirki i Mirabelki - Pani Milf założyła konto specjalnie dla niego (jednak jest wyjątkowy) i zdemaskowała pożeracza damskich serc xD Polecam po prostu wejść i to zobaczyć. #wygryw czy jednak #przegryw

@Milf47 a Pani Milf zostaje nominowana do nagrody "zaoranie roku" (zwycięstwo to tylko formalność) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia
  • 30
No niestety, @Szpiller Liczyłam na polemikę, ale jak widać, stchórzył.
Zupełnie nieświadomie wywołałam tę aferę, broniąc tylko prawdy.
Mam nadzieję, że wszyscy, którzy wierzyli w jego opowieści zastanowią się teraz dwa razy, czytając takie historie;)
@Milf47: Nie, żebym Cię jakoś nakręcał w wymierzaniu kary oszustowi( ͡° ͜ʖ ͡°), ale ten gościu udostępniał wiele prywatnych rozmów a także erotyczne fotografie kobiet które się z nim podobno widziały. (co pewnie i tak już wiesz). Mogłabyś na priv udostępnić zdjęcia które niemiła moderacja usunęła? Ciekawi mnie to mocno.
Nie rozumiem w ogóle tych zasad moderacji.
Czyli można wstawiać tutaj zdjęcia prywatnych rozmów, choć jest to niezgodne z regulaminem nawet samego Tindera i wykop nic z tym nie robi. i zdjęcia kobiet też można.
A mój komentarz został usunięty. Zapewne sam Szpiller, mimo, że się ukrył i nie odzywa, sam zgłosił naruszenie, choć jak piszecie, wcześniej nie miał skrupułów ośmieszać nieświadome niczego kobiety.

Mam nadzieję, że ta historia będzie przestrogą dla
@Mirek_z_Mirkowa, czyli drugie konto @Szpillera napisał właśnie do mnie wiadomość prywatną, w której twierdzi, że ktoś ukradł jego zdjęcia i się pod niego podszywa na Tinderze.

Jest tylko taki malutki szczegół: jak widać na załączonym przeze mnie zdjęciu, profil na Tinderze jest zweryfikowany, czyli jednak nie fejk;)


@Milf47: to nieźle popłynął dominator wypokowy xDdd