Wpis z mikrobloga

EA właśnie zbanowało moje konto, bo miałem na Steamie nick "FREE TIBET, F*CK CHINA" i grałem w Apexa z takim nickiem. Co najśmieszniejsze zbanowanego konta nie można odłączyć od Steama, więc każda gra multiplayer od EA, którą mam, jest już niegrywalna. Powtórzę jeszcze raz, bo nie było mnie słychać: FREE TIBET, FUCK CHINA AND EA. #apexlegends #gry #steam #fuckea #chiny
JamaloV8 - EA właśnie zbanowało moje konto, bo miałem na Steamie nick "FREE TIBET, F*...

źródło: cxzu

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@JamaloV8: A nie pomyślałeś, że Chiny to potencjalnie ogromne zyski? Nie żebym się z Tobą nie zgadzał, ale na ich miejscu też bym Cię zablokował od strzała xd
  • Odpowiedz
Bo nie sądziłem, że ci woke-kretyni mnie zbanują za nick? Wcześniej miałem FUCK RUSSIA i nic nie dostałem.

@JamaloV8: EA i woke xD
Kiedy Wy się w końcu nauczycie, że firmy robią tylko to co im się opłaca. Nie dostałeś bana za "woke" tylko za potencjalną obrazę kraju, który jest ich drugim największym rynkiem zbytu.
  • Odpowiedz
@JamaloV8 pozwól że wyjaśnię, Chiny to ogromny rynek i każdy producent gier walczy aby się tam dostać. Jak myślisz kto będzie dla nich ważniejszy? Jakiś jeden randomek z Europy czy dostęp do ponad miliarda potencjalnych klientów? Matematykę zostawiam tobie :)
  • Odpowiedz
@JamaloV8: Mój ziomek z Portugalii nazywa sie Tardis. Jak nie mialem mikro to pisalem w Apexie "rez me Tardis"
Dostalem bana za mowe nienawisci xD niby ze pisalem "retard" xd
  • Odpowiedz
@JamaloV8: Czyli zapłaciłeś za grę, nie możesz w nią grać i nie oddali Ci pieniędzy?
Wiem, że nie będzie Ci się chciało, ale jestem ciekaw czy to zgodne z prawem w UE.
  • Odpowiedz