Wpis z mikrobloga

@Beeercik: no akurat tu moze pokombinuje z wrzuceniem obrazu na tv jak gra okaze sie ciekawa i udana, ale tak to z gpu korzystam "mobilnie", polecam, szczegolnie do mniejszych gier :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27:

Mnie irytuje trochę opóźnienie w xCloudzie, ale nie testowałem żadnych powolnych gier, w takie może mógłbym pograć bez nerwów ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Beeercik: ja glownie gram na PS, ale bylbym zajebiscie szczesliwy gdyby MS wydal ta androidowa apke na telewizorach, podlaczylbym aby kabel od neta do tv i jazda :)
Ogolnie nie zaobserwowalem u siebie opoznienia na tablecie nawet po wifi (aczkolwiek daleko nie stoi router), a odpalalem i ogrywalem np Niera czy Forze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27:

Jak masz telewizor z Android TV to nie ma problemu z odpaleniem apki. Ja instalowałem na Mi Boxie i wszystko śmigało.
U mnie mimo stabilnego internetu 100mbit widać lekkie opóźnienie i czasami robi się pikseloza.

Ja czekam aż dobiegnie końca ta budowa serwerów Azure za 1mld USD pod Warszawą, wtedy powinno już pięknie śmigać. Ale do tego podobno jeszcze ze 2 lata..
@Beeercik: no wlasnie mam Smart TV samsungowe, i musze czekac, byly przebąkiwania ze byc moze w tym roku zawita :)

Co do neta to mam 600mbit, i jedynie sporadycznie cos tam spadnie jakosciowo, ale to tak z detali wysokich na srednio-niskie i na krotka chwile (no chyba ze gdzies poleze dalej to wiadomo jak to po wifi), ogolnie jestem bardzo zadowolony z tej uslugi, po kablu powinno byc juz zyleta, a