Wpis z mikrobloga

@Prezespizzeri Dobra, na spokojnie. Ja polecam znalezc sobie znajomych z kręgu zainteresowania. Np. Jeżeli interesujesz sie fotografią, dodaj sie na jakąś lokalną grupe zwiazaną z fotografią. Oni czesto robią jakieś rzeczy, wychodza porobić foty. Poznają Cie, poznasz ich i będziesz chodził na imprezy. Pamiętaj tez, że imorezy to nie tylko zaproszenie dla Ciebie. Warto czesto samemu wyjsc z inicjatywą
@Prezespizzeri: Problemy dzisiejszego świata, mam 16 lat i nie mogę chodzić z psiapsiółami na imprezki, to każdego dotyka, że nie może się spotykać ze znajomymi i gdzieś wyjść na miasto na piwo itp., ludzie tracą biznesy, pracę, bliskich, ale nie, najgorszym przypadkiem jest brak wyjść na a jakże szalone imprezki i przez to chcę się powiesić. Palnij się w tę łepetynę.
@Prezespizzeri: W weekend kup flaszkę, przejdź się po osiedlu nasł#!$%@?ąc gdzie jest jakaś impreza i wbijaj normalnie do środka mówiąc ze sorry za spóźnienie ale już jesteś - jak zobaczą flachę to może uznają ze to jakiś znajomy znajomego i uda się zostać
@Prezespizzeri: zalezy od ludzi, mnie cale liceum wkurzalo, ze nikt nie robil imprez u siebie na chacie, czy nikt nie organizowal wyjsc etc, ale nie siedzialam i nie czekalam na zbawienie, a sama kolezanki wszedzie zapraszalam, urzadzalam ogniska w lesie, wypady na kajaki, imprezy. Przez to popoznawalam duzo innych ludzi, no i po jakims czasie imprezy same wpadaly.