Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 434
Chlopak córki mojego sąsiada FWD Ford Fiesta ST przywaliła w #bmw 116i mojej kobiety w nocy.

Straty oszacowano:
Ford:
- koło rozwalone opona zeszła z koła,
- wachacz,
- wyrwana półoś,
- drążek też,
- zniszczone nadkole,
- poduszki wywaliły,
- szyba przednia pęknięta.

BMW:
- zderzak delikatnie wygięty,
- auto jeździ normalnie.

Niemiecka jakość xDDD

Typowi pomogłem auto ściągnąć z ulicy sznurkiem od prania, bo jak się do tego zabierał to by tam do jutra stali. Najpierw urwał coś w Citroenie którym probowali go pociągnąć bo młodziak (24 lata xD) się #!$%@?ł i jeszcze mnie zaczął wyzywać więc wziął linke i oczywiście na raz przyczepił do zderzaka xDD

Wziąłem ją na 4 razy oplotłem i poszło. Co te młode angole to naprawdę xD

Będę się widział z jego ojcem koło 12 w południe a ponoć ma temperament jak syn więc może skończy się mordobiciem xD

#ford #samochody #zalesie #samochody #uk #barnsley
sorek - Chlopak córki mojego sąsiada FWD Ford Fiesta ST przywaliła w #bmw 116i mojej ...

źródło: comment_1611459837mSzspextqxJLZDQDHqTegJ.jpg

Pobierz
  • 100
@sorek: @WypadlemZKajaka: mialem kiedys kolizje, babka wjechala mi w tyl golfa IV, u mnie zderzak troche odpasowal sie od reszty plus odgiecie panelu do podlaczania swiatel (fabryczny hak) i slady na zderzaku po kolizji - auto poszlo na blacharke uszkodzonego zderzaka na jej koszt miesiac pozniej bo poza tym nic powaznego sie nie stalo. U niej z kolei we francuzie przod dosyc mocno oberwal plus chlodnica. Ogolnie wizualnie jej auto