Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@enzojabol: już pisałem ale napisze jeszcze raz czuje się parę lat młodszy, alkohol wysysał ze mnie energię fizyczna (kac, płytki sen, wieczne zmęczenie organizmu) jak i psychiczna (użalanie się, objawy depresji, smutek). Jak się z tym czuje ze nie pije? Czuje się odpowiedzialny i wystaraczajo dobrym ojcem. Dobrym pracownikiem i kolega z pracy, wszystko poszło na plus każda dziedzina życia, moje podejście do niego, walka z problemami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LiterkiStuka1254: nie można grać na orliku i na hali w piłkę w grupie. Po prostu orliki są zamknięte. Wiem kpina i tyle ale mam nadzieję że już niedługo otworzą i baseny. Pogoda jaka jest każdy widzi na rower nie zawsze mi się chce i brzuszka przybywa
@xdrcftvgy: Dzięki :) usunąłem pytanie bo właśnie zauważyłem że już wcześniej odpowiadałeś ale zdążyłeś odpowiedzieć jeszcze raz.

A nie ciągnie cię czasami na jakimś spotkaniu ze znajomymi, wyjściu na miasto czy jakimś wakacyjnym grillu dajmy na to żeby się czegoś napić? Jak sobie z tym radzisz.

Tak wypytuję bo większość tych minusów picia alkoholu o których piszesz sam odczuwam. Nie pije codziennie ale tak z 4 dni w tygodniu to na
@xdrcftvgy wiem, ze to brzmi idiotycznie i "kazdy" tak mówi ale mi tylko piwo smakuje. Nie pije kawy, herbaty, słodzonych napojów. Tygodniami próbowałem yerby, aloesa, nawet coli i innych cudow zeby przerwac ten ciag picia codziennie browarow ale nic mi nie smakowalo, lapalem sie na tym ze caly dzien o szklance wody jadę. Bezalkoholowe smakuje jak gowno a po radlerach mam zgage ( i sa niedobre xP). Jak nie pije alkoholu to
Ja już jakiś czas temu zacząłem, i jak ktoś mnie namawia na piwo to kupuje sobie bezalkoholowe i jest gicio, bo te piwka zero są już bardzo smaczne. A człowiek może do domu wrócić z rigczem, na drugi dzień się dobrze czuje. Same plusy, zero minusów