Wpis z mikrobloga

Hej, jeśli macie ochotę wesprzeć nas programistycznie i dołączyć do wolontariuszy zajmujących się budową aplikacji webowej do zarządzania dokumentacją naszych spraw sądowych, to dziś wieczorem zapraszamy na kolejne spotkanie. A i bez tego można dołączyć. Opis projektu znajdziecie na GitHub.
Spotkanie online zacznie się tutaj o 20.00.
Z góry dziękujemy!

Wołam:
@Bielecki @wykopowicz_z_kobierzyna @syn_kolezanki_twojej_starej @Sababukin @wcale_mnie_tu_nie_bylo
@SpalonyHeretyk @adam-dobrawy @Croises @PanHeniek45 @MandarynWspanialy @iPhoneMaster @moxie
@Ipsy @Borat1991 @login-jest-zajety @matkaPewnegoMirka

Linkujemy też poprzedni wpis na ten temat, gdzie znajdziecie trochę więcej szczegółów.
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #programowanie #wolontariat #programista15k #python i #django
  • 39
  • Odpowiedz
@Zulf:
Nie pracują za darmo, tylko jeszcze ,,nie poprosili" o pieniądze.

Trudno w to uwierzyć, ale nikt z tych kilkudziesięciu ludzi jeszcze nie poprosił o pieniądze. Oczywiście będziemy chcieli się z każdym rozliczyć, chyba że ktoś zadeklaruje, że pracował społecznie - opisuje Tomasz Sakiewicz. Na stałe przy obsłudze serwisu ma pracować 10-20 osób.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/albicla-serwis-rejestracja-jak-dziala-tomasz-sakiewicz-reklamy-skopiowany-regulamin-facebook
  • Odpowiedz
@non_compos_mentis:

taki ant design 1:1, że jest logowanie przez alipay i weibo, nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mów mi jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na pewno @adam-dobrawy wie, co masz na myśli.

jakbyście kiedyś coś innego robili to wrzucajcie też

Jasne, jeśli będziemy robić coś innego, nie na pythonie, to też damy znać na mirko. Dzięki za chęci. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@non_compos_mentis: Logowanie jest do zrobienia dopiero :) Docelowo logowanie GSuite-first jako oprogramowanie back-office, ale Panel zarządzania to docelowo jedna z kilku form dostępu do danych, bo spodziewamy się integracji w oparciu o API.

W czym chcesz się dać Watchdogowi "użyć"?
  • Odpowiedz