Wpis z mikrobloga

Hej mirki bo widać czy to na alledrogo czy na ebayu jak to ludzie sprzedają one drive lub google drive bez limitu po przez .edu mail albo podłączenie do domeny np g suite.

Ale czy ktoś zna jakiś może trik jak zdobyć tanio takie konto legitnie z dużą chmurą po przez np. płacenie w innej walucie lub inne sztuczki?

#onedrive #googledrive #gsuite
  • 4
@vinmcqueen: faktycznie można zrobić, bo zapomniałem że M365 jest w formie rodzinnej ale bardziej wolałbym samemu płacić drobną kwotę lub dowiedzieć się tylko jak te niby oferty na ebayu/allegro działają ( ͡º ͜ʖ͡º). Bo oni to sprzedają:
1. Konta .edu
2. W G suite udostępniają team drive (no to ewentualnie tutaj ktoś ma konto edu i tworzy pełno team drive'ów lub w pracy ma konto w
@supermichalpol: a serio chce ci się tak z tym walić? Kiedyś kminiłem podobnie jak ty, ale przy obecnych cenach tych subskrypcji, to doszedłem do wniosku, że szkoda na to mojego czasu, w dodatku te podpięcia pod .edu wyglądają tak sobie, bo rozumiem, że jakiś informatyk, z jakiejś szkoły podpina konta za kasę (albo czegoś nie rozumiem) do licencji szkolnej.

Płacę kilka zeta miesięcznie za GDrive (wiem, że można taniej OneDrive, ale
@vinmcqueen: Powiem ci mirku, że jakbym znalazł taki patent jak ci na ebayu na stworzenie sobie tanio g suite konta to bym kombinował (no bo jak oni sprzedają konta po ok 3-5zł to jest nic do 8zł za 100gb), jednakże w te aukcje i kupowanie kont to mi nie pasują i nie chce się bawić (konta .edu banują, a te współdzielone dyski to nie ma gwarancji prywatności moich plików, no niby