Wpis z mikrobloga

Nie chcę tu nikogo atakować, ale okrutnie bawią mnie linuksiarze xD

Cokolwiek bym nie robiła, o cokolwiek nie pytała w kwestii sieci/baz danych/hostingu czy tematów powiązanych to zawsze trafi się jakiś fanboy systemu #linux który mnie opluje tekstem że takie rzeczy to się na linuksie robi a nie na jakimś windowsie xD

System instalowany na sprzęcie, który windowsa nie może nawet udźwignąć, system który ma 13% funkcjonalności XP, system, który by cokolwiek działało, trzeba wgrywać jakieś moduły/sruły/dystrybucje/kijwiecojeszcze, system co do którego uruchomienia trzeba mieć wiedzę, znajomość komend. Lubuntu sruntu, tylko mint, chędożyć windows, OS ma działać nie wyglądać. A sorki, nie działa mi na tej dystrybucji edytor tekstu, odpiszę Ci za 7 godzin bo muszę reinstall zrobić xD

Serio, nic do tego nie mam co kto tam sobie czego używa, ale dla mnie ten system to takie hipsterstwo wśród aspołeczniaków, którzy lubią wyzwania w życiu, na przykład uruchomienie komputera z linuksem bez użycia komend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak kocham opensource software, tak linuks to taki system chyba napisany przez elektrodę, od fanboi z kijem dla fanatyków utrudniania sobie życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wpismacharakterhumorystyczny #proszenierobicawantury

#truestory #niepopularnaopinia #takietam #systemyoperacyjne #windows
V.....m - Nie chcę tu nikogo atakować, ale okrutnie bawią mnie linuksiarze xD

Coko...

źródło: comment_1612102037URl2UQJXK4RqO4waA77qVs.jpg

Pobierz
  • 117
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jalop: pytanie nie było w jakim środowisku pracujesz, tylko jaki OS jest najczęściej wybierany do pracy w firmach, które są w stanie zatrudnić najlepsze technicznie osoby. Jest to macbook i przykłady jak oficjalna dokumentacja wypuszczana przez AWS, czy innego cloud providera na MacOS to norma.

@PrzegrywWykopek: nie spotkałem się nigdy z wysoko postawiony statusem technicznych, która pracowałaby na makach, ale nie znaczy, to że tak nie jest
@Victim: Linuxem na desktopach podniecają się tylko gimbusy bo hehe wtedy myślą ze są specjalistami i ten system nie służy do używania tylko do grzebania w nim.

Dodatkowo przeinaczenie hasła „rok linuxa” bo android xD