Wpis z mikrobloga

Uszanowanko, szukam pracownika do #praca w #poznan

Lokalizacja: Wołczyńska Poznań
Wymagania:
-książka sanepidowska (jak nie masz to spoko, wyrobimy)
-uprawnienia na wózki widłowe (najlepiej z UDT jak nie to będziemy robić)
-prawo jazdy B
Opis stanowiska:
Praca na niedużym magazynie, wyciąganie towaru z aut i załadunek (jedna osoba podaje palety, druga tylko jeździ elektrycznym paleciakiem po aucie - od tego byśmy zaczęli).
Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22
Okazjonalna jazda busem po towar, ale rzadko i tylko w promieniu 50km od Poznania.
Wpisywanie wagi towaru do systemu.
Praca na jedną zmianę w sobotę, ale do odbioru w poniedziałek
3000netto na pierwszą umowę (zlecenie) jak nie uciekniesz to negocjujemy dalej, tym razem już na umowę o pracę. Po kolejnym pół roku umowa na czas nieokreślony plus kolejna podwyżka.
Co roku podwyżka, zależnie od wyników firmy ale nie mniej niż 200zl netto
Praca w zespole, który lubi spokój i porządek

Wady:
Brak owocowych czwartków

Nie interesuje mnie co umiesz, czy co robiłeś wcześniej, praca jest tak banalna, że nie ma opcji by tego nie opanować w 2,3 dni. Kandydatów proszę o kontakt na priv, jak ktoś ma jakieś pytania to będę odpowiadał pod tym wpisem.
  • 144
że w całej Polsce nie ma problemu ze znalezieniem pracy...?

@choochoomotherfucker: Nie no, zawsze możesz siedzieć na ścianie wschodniej i liczyć, że ktoś się ulituje i postawi ci tam jakieś ogromny megagiganiga magazyn albo centralę korpo, a lokalna ludność będzie za siedzenie na dupie dostawać 12k, ale przeważnie jak się chce zarobić, to trzeba coś w tym kierunku zrobić.