Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki czy bylibyście zainteresowani śledzeniem odbudowy starej #audi80? W moje łapy wpadło pancerne 1.9 TDI, do roboty trochę blacharki, trochę zawiechy, no i pod maską też coś do podłubania. Może jakiś młody Miras szukający pierwszego auta będzie ciekaw jak wygląda i ile kosztuje robota przy takim struclu, albo jakiś Mirek mechanior ma ochotę się poprzypieprzać do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #zainteresowania
A.....- - Mirki i Mirabelki czy bylibyście zainteresowani śledzeniem odbudowy starej ...

źródło: comment_1612285543RDg9GmxWO08esKIIvnzxW6.jpg

Pobierz
  • 54
@twinzpl: 1. Jeszcze jak xD
2. Koniecznie chciałem z B7 no bo dużo lepsza jakość wykonania - na navi mi nie zależy i tak korzystam z mapy.cz..zreszta to chyba ta sama navi co mam w zegarach. Więc tylko dwa radia do wyboru z czego jedno koszmarnie drogie. A to dorwałem za 200zl z kodem
3. Byłem 2 razy tym autem w Chorwacji i we Włoszech - dla mnie jest okej a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RwandyjskiFront: polecam jeszcze chłodnice wspomagania od S4 B6, cupholder z anglika, kiera z a3 ścięta i lampki wnętrza z tyłu od B7. dodatkowo możesz zainstalowac ledy na rejestrację od A6 C7, trochę blendę trzeba przyrezać, ale nawet jak na zgniatarce już będzie to ledy się będą świeciły ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no i obowiązkowo ledy do wszystkich światełek w podsufitce, w b6 tak ładnie napięcie podaje,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RwandyjskiFront: ja już grubo ponad rok odgruzowuję B6 kabrioleta z V6, i powiem szczerze - kiedy już myślisz,że to koniec, zawsze wychodzi coś nowego,już powoli mam dosyć tej #!$%@? :)
@Azrael-: jestem chętny, brałem udział w dwóch b2(koniec produkcji) i b4 96. Było to z 15 lat temu, więc chętnie przypomnę sobie temat. Ale zaneguję "pancerność jednostek„.
@Azrael-: nie wiem skąd przeświadczenie o pancerności tego auta, kumpel miał z końcówki produkcji ('95) z ABK i ilość awarii wywalała z butów. Ale wołaj, chętnie poczytam jak się męczysz z tym gruzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)