Wpis z mikrobloga

Praca nauczyciela jest zajebista ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żona ma pod opieką (jest nauczycielem wspomagającym) dzieciaka z lekko patologicznej rodziny, który regularnie leje kolegów.

Dzieciak nagadał rodzicom, że w czasie lekcji wyciągnęła z kieszeni telefon i coś robiła. Rodzice w odwecie za to, że żona zleca im pracę z dzieckiem, ćwiczenia i zadania polecieli do dyrekcji z tym i ostatecznie skończyło się na tym, że moja różowa będzie w przyszłym tygodniu miała na lekcjach kontrole dyrekcji.

Nikt nie dał jej nawet możliwości wyjaśnienia, nikt nawet nie spróbował jej tego udowodnić...


#nauczyciele #praca #pracbaza #szkola #edukacja #szkolnictwo #men #oswiata #boldupy
  • 48
@ali-agca: generalnie jest tak, że jeśli dyrektor nie pojedzie po nauczycielu to "zatroskani rodzice" jeszcze tego samego dnia będą w kuratorium i problem będzie poważniejszy - więc wracając do punktu wyjścia, trzeba dojechać nauczyciela.
@budus2: to nie są korepetycje, tylko nauczanie indywidualne. Np. lekcje z dziećmi z paraliżem całego ciała.
Ignorancja nie jest usprawiedliwieniem niewiedzy.

@Kasia123456789: to nie moja wina, że ktoś nie umie zarabiać pieniędzy

Agresywni ci nauczyciele w internecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Auu
@budus2: nie lubię cytować sam siebie i nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym szanujmy się, 4k to dzisiaj grosze...(...).


Grosze nie grosze sam napisałeś, że większość Polski to małe miejscowości i wieś. Dla nich tam 4K to godne pieniądze a w Warszawie granica przeżycia.

Dobrze jest też zarabiać 10x tyle nie robiąc nic i mając wysoki dochód pasywny. Przekrzykiwać się można, ja pisałem o tym,