Wpis z mikrobloga

Praca nauczyciela jest zajebista ( ͡ ͜ʖ ͡)

Żona ma pod opieką (jest nauczycielem wspomagającym) dzieciaka z lekko patologicznej rodziny, który regularnie leje kolegów.

Dzieciak nagadał rodzicom, że w czasie lekcji wyciągnęła z kieszeni telefon i coś robiła. Rodzice w odwecie za to, że żona zleca im pracę z dzieckiem, ćwiczenia i zadania polecieli do dyrekcji z tym i ostatecznie skończyło się na tym, że moja różowa będzie w przyszłym tygodniu miała na lekcjach kontrole dyrekcji.

Nikt nie dał jej nawet możliwości wyjaśnienia, nikt nawet nie spróbował jej tego udowodnić...


#nauczyciele #praca #pracbaza #szkola #edukacja #szkolnictwo #men #oswiata #boldupy
  • 48
  • Odpowiedz
@budus2: dali 500+ i gówno im to dało. Cóż, sam nie widzę nadziei na poprawę w tej dekadzie. Bieda musi być tak dotkliwa, że powinna dotykać co drugiego w tym kraju, żeby ludzie coś zrobili z władzą. Dlatego nie wiąże przyszłości z tym krajem w perspektywie max kilku lat i planuje stałą emigrację. Debile niech tu zdychają owinięci w biało-czerwone flagi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@budus2: Oslo. Przy tym tempie rozdawnictwa (moich pieniędzy, notabene) to 500+ czy 700+ w niedługiej perspektywie nie wystarczy na jedne duże zakupy w sklepie. Po tym nawet na małe.

Jak odetną prąd w wioskach, bo państwa nie będzie stać na opłacenie transportów węgla (bo przecież atom zły, a ue #!$%@? takie kary za parę lat, że się posrają wszyscy) i załóg elektrowni przez astronomiczne zadłużenie, ludzie będą umierać w szpitalach przez
  • Odpowiedz
#!$%@? szkolnictwa jest na rękę pisowi, bo ich elektorat to statystycznie ludzie niewykształceni xD


@budus2: Już kończąc. Ludzie niewykształceni nie mają większych oporów przed krwawym rozwiązywaniem bieżących problemów.
Jasne można nimi łatwo sterować, to jest broń obosieczna. Historia pokazała to setki razy. Ci idioci z Warszawy możliwe, że za mojego życia się o tym przekonają.
  • Odpowiedz
@budus2: odmieni gdy nie będą mieli prądu w domach i nie będzie w sklepach jedzenia. Do takich debili tak się dociera. Chlebem. Potem wystarczy tylko że ktoś palcem im pokaże - "O! To przez nich, mamy tak źle!".
Reszta dzieje się lawinowo. To, że zajmie to jeszcze parę dekad to ja o tym wiem. Debilom takie wnioski przychodzą powoli.
  • Odpowiedz
@PanBulibu w ramach rewanżu różowa jako nauczyciel wspomagający może na koniec semestru czy roku napisać orzeczenie temu dziecku w którym stwierdzić można różne rzeczy od szkół specjalnych po zaniedbania rodziców wszelkiej maści. Dodatkowo jeśli dziecko chodzi zaniedbane (a to bardzo płynne stwierdzenie bo np ma nieuprawiane albo przybrudzone ciuchy) to można zgłosić dyrekcji która to powinna zgłosić sprawę do mopsu ewentualnie sama też może do mopsu zgłaszać zaniedbania
  • Odpowiedz
@PanBulibu: z jednej strony wszystko pod dyktando rodziców, z drugiej nawet najbardziej beznadziejny nauczyciel jest praktycznie nieusuwalny, zwłaszcza jak ma wtyki w kuratorium, czy jest dobrym znajomym dyrektora... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz