Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie, od słowa do słowa zgadałem się z koleżanką z czasów szkoły średniej (oboje lvl 27) dla mnie to było spotkanie czysto towarzyskie z koleżanką z którą lubiłem gadać na przerwach czy zapalić papieroska pod szkołą (nie wiem jak dla niej) pogadaliśmy całkiem przyjemnie do czasu gdy pojawił się temat tinderów i badoo. Była zdziwiona, że mam tam konto skoro nigdy nie natrafiła na mój profil. Odpowiedziałem, że może dlatego bo mam filtr ustawiony na 18-22 bo nie interesują mnie przechodzone laski które w tym wieku nie potrafiły sobie znaleźć partnera mimo tego, że grają w tę grę na godmode xD powiedziałem to na totalnym chillku bo zawsze gadaliśmy o wszystkim bez spiny, nie myśląc nawet, że właśnie oram jej ego, kwik #p0lka był dosłownie poezją dla moich uszu, zostałem nazwany chamem, mizoginem i czymś tam jeszcze czym w swoim języku określają mężczyzn którzy nie są totalnymi simpami i że szukam młodszej bo rówieśniczki mają już JAKIEŚ WYMAGANIA XDD no i tak się skończyło spotkanie po latach.

#badoo #tinder #logikarozowychpaskow
  • 63
nie cchesz ex zbiornika na sperme bo 27 wybiła i już atrakcyjnosc jej spadła blisko 0 to cie wyzywa xDDD


@PsykoSmurfer: rzecz w tym, że typiara mogła uznać, że nie jest używana, stara i nieatrakcyjna. Ba, jak ktoś nie wie, ile ona ma lat naprawdę, może uznać, że ma 22 bo na tyle wygląda (a na podstawie wieku ocenianie ilości bolców też jest na wyrost), więc ten ktoś może ją zacząć
Odpowiedziałem, że może dlatego bo mam filtr ustawiony na 18-22 bo nie interesują mnie przechodzone laski które w tym wieku nie potrafiły sobie znaleźć partnera mimo tego, że grają w tę grę na godmode xD


Niezla bajera zeby przykryc, ze po prostu lubisz bzykac mlode du... Sam siebie tez zwidzisz czy to tylko dla nas? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@imargam_2137 ten tekst to był strasznie chybiony i wcale się nie dziwię, że mogła kwiknąć, bo co ma wiek do ilości partnerów? Mało to nastolatek, które, że tak powiem, są bardziej "przechodzone" niż niejedna dwudziestka? Argument z dupy. Chciałeś jej po prostu pocisnąć i pochwalić się na wykopie jaką to masz koleżankę polke, która się rzekomo wyszalała i chłopa znaleźć nie może ( ͡º ͜ʖ͡º), a prawda
że szukam młodszej bo rówieśniczki mają już JAKIEŚ WYMAGANIA XDD no i tak się skończyło spotkanie po latach.


@imargam_2137: To mnie trochę #!$%@?, że wraz z wiekiem kobietom rosną tylko wymagania. Czyli jak pierwszy facet był wysoki to kolejny też musi być wysoki. Jak drugi był przystojny to kolejny musi być wysoki i przystojny. A potem jest taka otyła 30 letnia samotna mama co myśli, że jest bóstwem. A faceci zazwyczaj
@kamilek98PL: Po to są tworzone baity żeby się dyskusje toczyły ;)

OP w tej historii odpowiedział, że nie interesują go przechodzone laski, które nie potrafią sobie znaleźć partnera, na co koleżanka odpowiedziała, że jest chamski. Co tu się nie zgadza? To jest chamska odpowiedź, jedno to mieć preferencje co do wieku, drugie to mówić znajomemu czy znajomej, że jest "przechodzony", cokolwiek to w slangu przegrywów miałoby tutaj oznaczać.
Tworzenie stereotypów jest spontaniczną ludzką skłonnością, która ma na celu redukowanie nadmiaru informacji docierających ze świata. Takiemu upraszczaniu przekazu podlegają wszelkie ludzkie wyobrażenia o otaczających ich świecie, zarówno przyrody, jak i społeczeństwa. Ma to związek między innymi z takimi sposobami porządkowania rzeczywistości, jak kategoryzacja, generalizacja, schemat poznawczy. Jeśli fałszywe, zbiorowe, niedostatecznie uzasadnione i uparcie żywione przekonanie na temat jakiegoś wycinka rzeczywistości odnosi się do wszystkich ludzi określonej grupy, wtedy nazywane jest stereotypem