Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie, od słowa do słowa zgadałem się z koleżanką z czasów szkoły średniej (oboje lvl 27) dla mnie to było spotkanie czysto towarzyskie z koleżanką z którą lubiłem gadać na przerwach czy zapalić papieroska pod szkołą (nie wiem jak dla niej) pogadaliśmy całkiem przyjemnie do czasu gdy pojawił się temat tinderów i badoo. Była zdziwiona, że mam tam konto skoro nigdy nie natrafiła na mój profil. Odpowiedziałem, że może dlatego bo mam filtr ustawiony na 18-22 bo nie interesują mnie przechodzone laski które w tym wieku nie potrafiły sobie znaleźć partnera mimo tego, że grają w tę grę na godmode xD powiedziałem to na totalnym chillku bo zawsze gadaliśmy o wszystkim bez spiny, nie myśląc nawet, że właśnie oram jej ego, kwik #p0lka był dosłownie poezją dla moich uszu, zostałem nazwany chamem, mizoginem i czymś tam jeszcze czym w swoim języku określają mężczyzn którzy nie są totalnymi simpami i że szukam młodszej bo rówieśniczki mają już JAKIEŚ WYMAGANIA XDD no i tak się skończyło spotkanie po latach.

#badoo #tinder #logikarozowychpaskow
  • 63
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: Zdziwiłbyś się jak ludzie potrafią odrzucać rzeczywistość XD Na mnie się znajoma obraziła bo rzuciła coś w stylu, że ona ma 30 lat i niektórzy myślą, że kobiety po 30 są już stare i brzydkie a ja powiedziałem ironicznie, że przecież wiadomo że kobiety z wiekiem pięknieją, zwłaszcza po 30tce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale znowu ona też uważa, że kobiety i mężczyźni się nie różnią
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Prawda jest taka, że każdy szukający o prawie 10 (!) lat młodszej siksy (czy to w necie, czy na żywo) jest po prostu przegrywem myślącym, że łatwo porucha bo młodym laskom imponują starsi faceci. 27 to wciąż młoda kobita, bardziej jednak doświadczona, więc lepsza w wielu kwestiach od gówniary z sianem w głowie.

Ale w sumie szkoda mi w tym wszystkim ciebie, bo twój wpis jest kwintesencją wykopowego #!$%@? i
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: @4kroki:
Pewnie jakby rozmowa potoczyła się:
- Ty też masz tindera? Jakoś Cię nie widziałem!
- Ja Ciebie dałam w lewo, bo masz mniej niż 190cm i zarabiasz przeciętnie.
To też byłby wpis tyle, że narracja trochę inna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137:

1. uważaj kogoś za frajera
2. powiedz mu to w twarz
3. zdziw się że nie przyjął tego z uśmiechem
4. o #!$%@?, inba
5. płacz na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo rozmowa w realu to nie śmieszki z ziomkami w necie
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Jak sobie tłumaczysz to, że sam w wieku 27 lat też nie nie znalazłeś i wylądowałeś na apkach gdzie szukasz głupich małolat gdyż starsze od razu widzą, że nic nie masz do zaoferowania?
  • Odpowiedz
@imargam_2137: typie ja znałem 16 która już była lepiej przechodzona niż niejedna karyna 30+ z żabki xd laska miała co chwilę nowego chłopaka, pierwszy raz w wieku 12 lat jeśli jej wierzyć (a nie mam podstaw by jej nie wierzyć), a jak miała te 16 to próbowała już chyba wszystkich narkotyków jakie istnieją.

Teraz ma 27 i styl ładnej zadbanej korpoloszki. Ma jakiegoś tam beciaka, facet jakich milion. Ech żeby ten
  • Odpowiedz
@imargam_2137 nie wiem czy ty jestes przechodzony, ale na pewno jestes w tym samym wieku i tez nie potrafiles sobie znalezc partnerki; przeciez oboje jestescie w takiej samej sytuacji wiec to co jej powiedziales odnosi sie tez do ciebie
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Przegryw w pigułce:

1. #!$%@?ć pewne ruchanie, bo nie wytrzymiesz jak nie powiesz prawdy objawionej
2. #!$%@?ć wszem wobec przegrywowe historie o przebolcowanych koleżankach w swoim wieku, z którymi musi być coś nie tak
3. Bądź w tym samym wieku, nadal nie miej partnerki i uważaj się nad nią yyy BO TAK XD (może faceci się "nie zużywają")
  • Odpowiedz