Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie, od słowa do słowa zgadałem się z koleżanką z czasów szkoły średniej (oboje lvl 27) dla mnie to było spotkanie czysto towarzyskie z koleżanką z którą lubiłem gadać na przerwach czy zapalić papieroska pod szkołą (nie wiem jak dla niej) pogadaliśmy całkiem przyjemnie do czasu gdy pojawił się temat tinderów i badoo. Była zdziwiona, że mam tam konto skoro nigdy nie natrafiła na mój profil. Odpowiedziałem, że może dlatego bo mam filtr ustawiony na 18-22 bo nie interesują mnie przechodzone laski które w tym wieku nie potrafiły sobie znaleźć partnera mimo tego, że grają w tę grę na godmode xD powiedziałem to na totalnym chillku bo zawsze gadaliśmy o wszystkim bez spiny, nie myśląc nawet, że właśnie oram jej ego, kwik #p0lka był dosłownie poezją dla moich uszu, zostałem nazwany chamem, mizoginem i czymś tam jeszcze czym w swoim języku określają mężczyzn którzy nie są totalnymi simpami i że szukam młodszej bo rówieśniczki mają już JAKIEŚ WYMAGANIA XDD no i tak się skończyło spotkanie po latach.

#badoo #tinder #logikarozowychpaskow
  • 63
Odpowiedziałem, że może dlatego bo mam filtr ustawiony na 18-22 bo nie interesują mnie przechodzone laski które w tym wieku nie potrafiły sobie znaleźć partnera mimo tego, że grają w tę grę na godmode xD


@imargam_2137: taką odpowiedź to sobie wymyśliłeś w głowie dawno po skończonej rozmowie. Nie dość, że jesteś zwykłym chamem, to w dodatku mitomanem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imargam_2137: Rozumiem jej kwik, jeśli sama nie jest przechodzona, po dwóch związkach, max 3 bolcach, to ciężko ją nazwać przechodzoną, a takie 18-22 mogą być bardziej przechodzone niż ona i ktoś jej zasugerował, że jest przechodzona, patrząc wyłącznie na jej wiek, tym bardziej, że uznała, że będąc w twoim wieku, nie jest gorszą partią niż ty, bo jest tak samo młoda jak ty, więc faceci w waszym wieku powinni ją również