Wpis z mikrobloga

Mirki co się wczoraj #!$%@?ło to ja nawet nie, od słowa do słowa zgadałem się z koleżanką z czasów szkoły średniej (oboje lvl 27) dla mnie to było spotkanie czysto towarzyskie z koleżanką z którą lubiłem gadać na przerwach czy zapalić papieroska pod szkołą (nie wiem jak dla niej) pogadaliśmy całkiem przyjemnie do czasu gdy pojawił się temat tinderów i badoo. Była zdziwiona, że mam tam konto skoro nigdy nie natrafiła na mój profil. Odpowiedziałem, że może dlatego bo mam filtr ustawiony na 18-22 bo nie interesują mnie przechodzone laski które w tym wieku nie potrafiły sobie znaleźć partnera mimo tego, że grają w tę grę na godmode xD powiedziałem to na totalnym chillku bo zawsze gadaliśmy o wszystkim bez spiny, nie myśląc nawet, że właśnie oram jej ego, kwik #p0lka był dosłownie poezją dla moich uszu, zostałem nazwany chamem, mizoginem i czymś tam jeszcze czym w swoim języku określają mężczyzn którzy nie są totalnymi simpami i że szukam młodszej bo rówieśniczki mają już JAKIEŚ WYMAGANIA XDD no i tak się skończyło spotkanie po latach.

#badoo #tinder #logikarozowychpaskow
  • 63
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Zabolała prawda dziewczynę. Jak pisze @PsykoSmurfer - jednak ona ma inny paradygmat, bo w jej mniemaniu wystarczy byle post i dostanie setki propozycji od kolejnych facetów, więc taka uważa, że ma super zainteresowanie i może sobie przebierać w propozycjach - jednak prawda jest taka, że w tych czasach mają dysonans kobiety, bo się okazuje, że podstarzałe singielki nie są jednak takie atrakcyjne w oczach facetów na prawdziwym rynku matrymonialnym, gdyż
  • Odpowiedz