Wpis z mikrobloga

@zejman: a to pod spodem wklejam korespondencje z @BillGates chyba ma więcej tych komputerów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zainteresowany dyskami i kartą tak? :)

avatar
BillGates 1 godz. temu
dyski są zarezerwowane przez inną osobę do jutra, także jutro bym dał tobie znać czy są nadal na sprzedaż czy nie

avatar
BillGates 1 godz. temu
a co do kart graficznej to z racji takiej że to jest
@michal-pol12: bo przecież tak trudno wkleić coś w formie tekstu () nie rób już bardziej z siebie jakiegoś desperata, bo aż kuje to w oczy i jest smutne że dzieci zamiast lepiej wykorzystywać swój młody czas to wolą siedzieć na Wykopie i takie rzeczy robić i tracić innym ludziom czas... po prostu GRATULACJE dla CIEBIE ¯\_(ツ)_/¯
@michal-pol12 PS: na twoim miejscu bym uważał już wcześniej na bezpodstawne określenia w moją stronę, gdyż konto na Wykopie nie jest anonimowe - a wydaje mi się że myślisz że tak jest, także pisz na obecną chwilę co chcesz i dalej mnie oczerniaj bez podstaw - jeżeli wiesz o czym pisze to gratuluje sprytu a jak nie to... szkodzisz sam sobie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dla zainteresowanych kontaktami z BillGates informuje z pełną odpowiedzialnością że powyzsze zapis rozmowy jest dokłądną rozmową z ww , wnioski pozostawiam potencjalnym kupującym proponuję zapoznać się z jego historią dlaczego sprzedaje po zniżonych cenach i odnieść to do sposobu przeprowadzenia transakcji oraz faktu sprzedaż już sprzedanych i opłaconych przedmiotów , chętnie odpowiem na wszelkie pytania Chciałem ostrzec w jego poście jednak zostałem zablokowany , z pełną odpowiedzialnością informuje że zapis prowadzonej rozmowy
@michal-pol12: widzę, że brak zajęć jak i pracy masz wolny czas, ale ja wszystko zapisuję, także mnie nie "boli" fakt że takie rzeczy piszesz, bo to tylko dalsze dowody które potwierdzi administracja Wykopu dzieciaku ;)

PS: zablokowałem Ciebie, bo wystarczy mi jedno dziecko w domu a następne w internecie nie jest mi potrzebne ¯\_(ツ)_/¯

Jeżeli idziesz na taką skalę to ja nie pozostanę bez odpowiedzi, także spodziewaj się "walki" ale nie