Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może te krzesło biurowe z jyska, warto kupić?
Jest teraz na promocji za 185zł i dlatego pytam. Po 10 latach muszę w końcu nowe kupić bo obecne już co chwilę skrzypi gdy tylko się poruszę. Krzesło do domu do siedzenia przy kompie.

https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-billum-czarne?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIyaOp_ZfT7gIVD-ztCh3j7QwAEAYYASABEgJTJPD_BwE&gclsrc=aw.ds

#fotel #fotelbiurowy #krzeslo #meble #pytanie
DavidsonX - Ma ktoś może te krzesło biurowe z jyska, warto kupić?
Jest teraz na prom...

źródło: comment_1612545267svG2fF7pAeFHUfKM8Dl5jQ.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DavidsonX: A idź z dala od jakichkolwiek mebli z Jyska, miałem trochę różnych kategorii i wszystko badziewie jakich mało, przy nich Ikea to marka premium
  • Odpowiedz
@Feler_Lumpex: ja siedze na nim dość długo i jest ok, ale może jestem za lekki :p anyway, to krzesełko z Jyska to i tak przy Markusie jak zabawka, wiem bo jak szukałem czegoś do pracy to miałem porównanie (znajomi maja)
  • Odpowiedz
@DavidsonX: Jak siedzisz przed kompem dużo czasu to trzeba wydać na fotel minimum 1.5k żeby miał wszystko regulowane , to minimum bo gdzieś tyle dalem i po 3 latach i tak mi zjeżdża na dół czasem, albo gabka na rece ma już dziury, ale to i tak nic bo w pracy mieliśmy takie fotele za okolo 6k zl i tamte już są idealne
  • Odpowiedz
@niko444: A ja już tyle lat siedzę na tym najzwyklejszym muszę się zmobilizować w końcu i kupić coś konkretniejszego chociażby na początek za minimum 500zł chyba każde będzie lepsze od obecnego. Różnie bywa z siedzeniem zdarza się że z 6h dziennie więc to już dużo.
  • Odpowiedz
@DavidsonX: ja siedze czasami po 10-12h i w ogole mnie tylek nie boli, a jak jestem u rodzicow i musze tam pracowac na zwyklym fotelu takim tanim na kółkach to pół godziny i mnie męczy, aż musze poduszke pod tyłek kłaść żeby tyłek nie bolał, aż się pracować odechciewa
  • Odpowiedz
  • 2
@DavidsonX ja mam dosłownie to samo, już drugie. Pierwsze #!$%@? się po jakichś 3 latach, dosłownie siedzisko odpadło od nóżki XD metal sie wziął i złamał. Drugie mam już kolejne 3 lata i jest git. Nie jest to demon wśród foteli, ale spełnia swoje zadanko. Skrzypieć nie skrzypi jakoś mocno, ale kółka się tłuką i są mega głośne
  • Odpowiedz
@niko444: a te 10-12h na jakim siedzisz?

@puotek: czyli nigdy się nie wie na co się trafi, może się rozwalić po miesiącu a może służyć kilka lat i być ok, jednak jak widać większość go nie poleca

@ArchDelux: ok, za późno na edit, musisz przeboleć jakoś
  • Odpowiedz
Jeszcze raz dzięki wszystkim za konkretne opinie, nie myślałem że aż tyle się zbierze. Temat uważam za zamknięty, z krzesła oczywiście rezygnuję.
  • Odpowiedz
  • 1
@DavidsonX ważę 105 kilo I używałem go ze 3 lata brat waży 115 i oddałem mu je z 3 lata temu, do tej pory wszystko sprawne i w miarę wygodne, no niestety skrzypi i raz na 3-4 miesiące trzeba przesmarowac
  • Odpowiedz
  • 1
@DavidsonX używam w eoacy, to krzesło to gówno. Dopłać cztery stówki i kup porządne z Ikei. Właśnie mija rok pracy w home office i to jest złoto, od kiedy nie czujesz pleców, bo masz porządne krzesło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DavidsonX: miałem, było dobre przez mniej niż miesiąc. Po po 3 tak mnie krzyż #!$%@? że siedziałem na stołku. W życiu mnie tak plecy nie #!$%@?
Jak kogoś nie lubisz to śmiało kupuj na prezent dla niego
  • Odpowiedz