Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: dzieci jak dla mnie to przesada :/ ale cóż takie #!$%@? czasy mamy, jestem za tolerancją, innym do łóżka i do serca nie mam zamiaru oglądać bo to indywidualna sprawa każdego człowieka. A jeśli to się stanie to po prostu nie będą o nim gadać w tvp i tyle.
@kobiaszu: szanuję Twoje zdanie, nie chce się wdawać w dyskusje na ten temat, bo ani Ty ani ja zdania nie zmienimy, i wierz mi że moja tolerancja sięga daleko ponad ponad przeciętną Polską - wynajmowałem kiedyś z moją narzeczoną piętro domu od pary homoseksualnej i nie miałem z tym problemów, żeby z nimi żyć, nie traktowałem ich z góry, nie przeszkadzało mi to jak okazywali sobie czułości. Co do wychowania dzieci
@cvede: Pełna zgoda, tym bardziej, że widok homoseksualnej pary z dzieckiem to u nas totalna egzotyka. Do tego fala bredni i klamstw o gejach-pedofilach co adoptują żeby gwałcić nawet we mnie budowała pewne podświadome obawy.

Mnie przekonało to jak wiele takich par na zachodzie adoptuje dzieci z bidula - w takim układzie dzieci mają szansę na normalne życie, a opiekunowie na spełnienie się w roli rodziców, a jak już wspominałem -
@kobiaszu: Adoptują bo nie mogą sobie sami zrobić, gdyby dwóch mężczyzn miało możliwość spłodzić sobie dziecko to nie musieli by adoptować dzieci, a adopcja to jedyna legalna możliwość. Wierz mi że ten zachód, czyli Europa, za jakiś czas już nie będzie taki tolerancyjny - wpływ na to będzie miał islam, wtedy taka Polska będzie wydawać się całkiem tolerancyjnym krajem, i nie chodzi mi tutaj o władzę, politykę bo to co robią
Jestem za legalnymi związkami homoseksualnymi, między innymi przez kwestie majątkowe, podatkowe ale jeszcze raz to napiszę za tym żeby pary homoseksualne mogły adoptować dzieci nigdy nie będę.


@cvede: A co w sytuacji gdy ktoś ma dziecko z dawnego, heteroseksualnego związku i teraz wychowuje je razem z partnerem? Czy taki drugi opiekun może adoptować pasierba? Swoją drogą, są już dorośli ludzie którzy byli wychowywani przez pary gejów/lesbijek. Jakoś się nie słyszy by
@The_Orz: > Anachroniczna kwintesencja wykopowych fobii sprzed kilku lat. - no tutaj akurat nie wymażę z głowy mojego kilkumiesięcznego pobytu w Francji i widoków jakie tam zastałem, zwłaszcza uciekających dwóch tęczowych Panów przed grupą ścigających ich wyznawców Allaha :), no ale pewnie nic nie znaczący "wypadek przy pracy"
Co do kwestii wychowywania dziecka przez pary homoseksualne w przypadku dzieci z poprzedniego heteroseksualnego związku, to podstawowe pytanie co z matką ? zniknęła?