Wpis z mikrobloga

Mirki jutro zaczynam rozprowadzanie instalacji elektrycznej w domu który z żoną budujemy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że nigdy #!$%@? nie robiłem takich rzeczy XDDD. Kilka rozmów ze znajomym elektrykiem, pare filmików na jutubie ( ͡º ͜ʖ͡º). Na koniec roboty ma wpaść znajomy i przejrzeć czy nie odwalilem maniany. Życzcie mi szczęścia, żeby sie nie okazało ze #!$%@? kabel kupiłem (700m) ( ) .

Jak ktoś chce to zawołam jak efekty .
#budujzwykopem
  • 8
@bb89: @CapitalismConvict: Elektryk z którym jestem w kontakcie jest prawdziwym elektrykiem, nie podrabiancem. Ten sam będzie mi sprawdzał wszystko przed zalewaniem/tynkowaniem . :D

@CapitalismConvict: dom 170m2 mieszkalnych, parterówka, gniazdek nie mam zamiaru oszczędzać, a i odległości do rozdzielni duże. Rolety chce dać na osobnym obwodzie, to juz jest 70m.
@official_mirek_account
@CapitalismConvict
@kudlaty666

Sytuacja ma się tak, że gniazda w sumie skończyłem. Gniazda + sterowanie podlogowka + trochę skrętki do tv w sypialni i pod kompy w 2 pokojach. Wyszło ~600m kabla. Kilka obwodów na wyrost (dwie lodówki będą na osobnych bezpiecznikach), ale nie liczę robocizny, a kabel w sumie nie taki strasznie drogi. W sumie wyszło mi 15 obwodów. Elektryk był i stwierdził, że radze sobie lepiej jak niejeden elektryk xD.
k4rolex - @officialmirekaccount 
@CapitalismConvict 
@kudlaty666 

Sytuacja ma się ta...

źródło: comment_16146654330pCCPcPih1DcaZ0QSXGnFM.jpg

Pobierz