Wpis z mikrobloga

Co wy na to, by zamiast słów typu simp, cuckold używać po prostu słowa „gonciarz”? Np. jak widzicie jakiegoś dowolnego gościa, co idealizuje kobiety, to zamiast powiedzieć „Ale z niego simp/cuckold!”, to mówcie „Ale z niego gonciarz!”. Jakby „gonciarz” się dobrze przyjął to koniec roku zgłosiłoby się go na Młodzieżowe Słowo Roku podobnie, jak sasina. Nawet jakby pewnie został zbanowany, to przynajmniej każdy by się o tym dowiedział. Myślę, że dla Krzysia największą karą, by było jak jego imię zostało skojarzone z negatywnymi cechami, jakie prezentuje. Wyobrażacie sobie ból dupy, jaki by miał? XD

#gonciarz #kiciochpyta #heheszki #bekazlewactwa #simp #cuckold
NVX78 - Co wy na to, by zamiast słów typu simp, cuckold używać po prostu słowa „gonci...

źródło: comment_1612598479lauXA4COvF9ZlqlEiXcj1T.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@NVX78: Bardzo byłoby to zabawne, ale dlaczego go promować? Będzie z tego miał więcej kasy i będzie jego przekaz docierał to większej ilości osób. Lepiej go odciąć. Pamiętajmy, że zasięgi to ich nasilniejsza i jedyna broń, nie ważne czy negatywne, czy pozytywne.
  • Odpowiedz
coś #!$%@?ł że wykop tak na niego ciśnie?


@Szynk44: Jest feministą to raz, a dwa płakał po rozstaniu, a to niemęskie. Nie wolno. Potem po fali hejtu na niego, że okazał emocje zaczął mówić, że wyzywanie facetów gdy płaczą to część toksycznej męskości.

No i się toksyczni zesrali :)
  • Odpowiedz
Ej ale o co chodzi z tym Gonciarzem? Chłop był w związku. Rozstali się i cierpiał jak każdy po rozstaniu. Jeśli Kasia go wykorzystała (pojawiły się takie pogłoski), to dlaczego nabijacie się z Gonciarza zamiast z Kasi? Gość po prostu ufał dziewczynie, czyli robił coś co jest normalne w związku.

Ale lubię tę hipokryzję w wykonaniu wykopków - Jakiś czas temu postują wpisy pod #pieklomezczyzn żeby zaraz potem zjechać i nabijać się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NVX78: może jestem człowiekiem starej daty, jak na ten serwis (32 lata), ale nie widzę nic złego w "idealizowaniu kobiety". Zostałem wychowany na kulturalnego człowieka według może trochę boomerskich konwenansów, ale za to mam kochająca żonę i trójkę dzieci. Także ten, reguł nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
100% prawdy. To ona powinna cierpieć za to, że zachowała się podle, czy zdradziła, lub go wykorzystała. Problem jest w tym, że oni jego wyzywają od cuckoldów czy innych simpów, a sami zamiast zjechać kobietę za jej negatywne cechy, to jadą po nim.

Sami są tymi cuckami i simpami, jeśli nie jadą po niej, a widzą problem w nim. Czyli to oni ją idealizują, wybaczają jej wszystko, tylko dlatego że jest kobietą.
  • Odpowiedz