Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1367
Za dzieciaka znienawidzone, później był lekki cringe i podś#!$%@? jak ktoś Cię w nich zauważył w szkole. Dzisiaj nie wyobraźam sobie wyjść z domu przy takiej temperaturze powietrza bez kalesonów.
Człowiek z wiekiem docenia ten skarb.
I jak widzę dziewczynki o 7 rano przy -10 stopniach z odkrytymi, sinymi kostkami to aż mną trzęsie.
#kalesony #takaprawda #dziendobry
Wuja_Patryk - Za dzieciaka znienawidzone, później był lekki cringe i podś#!$%@? jak k...

źródło: comment_1612676870LwuLDslrD2fhyzN6TY3wEq.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: dokładnie. Z wiekiem się zaczyna doceniać takie docieplanie. Tyle, że zamiast klasycznych kalesonów preferuję getry sportowe. Zrobiłem się ciepłolubny więc jak tylko temperatura spadnie poniżej -2 stopni to już się docieplam xD
  • Odpowiedz
Druga sprawa to szybkość przemiany materii. Jak miałem naście czy dwadzieścia lat, to będąc na dworze przez pół dnia, dupa nawet przy -10 nie marzła. Teraz śmieci wyrzucić muszę się ubrać.
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: akurat nogi najmniej marzna
ja jestem dosc nieczuly jesli chodzi o zimno, kilka osatnich lat naprawde rzadko zakladalem dlugie spodnie
co prawda u mnie rzadko jest -10 czy wiecej, ale do -5 bywa
moja szefowa i Hindusi z zespolu co prawda przez miesiac patrzyli jak na szalenca, ale pozniej sie przyzwyczaili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 542
@Wuja_Patryk: Z tym że kalesony które wtedy były w sklepach to poliestrowo-bawełniane niewygodne worki zwijające się pod jeansami w których było ci gorąco w momencie wejścia do jakiegokolwiek pomieszczenia a nie takie termoaktywne cienkie geterki jak twój picrel. Ja kalesony bardziej kojarzę jak te na załączonym obrazku.
MarianoaItaliano - @Wuja_Patryk: Z tym że kalesony które wtedy były w sklepach to pol...

źródło: comment_1612684182oHhKyRgTMmarvtg92FM77A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bo nasi rodzice nie mieli tego daru przekonywania, teraz się dziecku nie mówi załóż kalasony tylko odzież termiczną.


@Rudyzzadupia:
odzież termiczna - przylega, oddycha, dobrze wygląda
kalesony - wyglądają jak byś je nosił po starym(bo to prawda)
  • Odpowiedz