Wpis z mikrobloga

Pewnie niektórzy z Was pamiętają mojego psa którego wzięliśmy ze schroniska i nie miał być psem kanapowym a jest :) Jakiś czas temu wyczułem mu na brzuszku jakieś zgrubienie, jakby kulkę. Teraz przy okazji wizyty u weta zrobiliśmy prześwietlenie. Kulka okazała się być śrutem 'diabolo' z wiatrówki. Ktoś postrzelił go od tyłu. Ludzie to #!$%@?

#pies #psy #wiatrowki #patologia #myslistwo #polska
debenek - Pewnie niektórzy z Was pamiętają mojego psa którego wzięliśmy ze schroniska...

źródło: comment_1612710630Uqm8rlZC69MWziEySTTyTW.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@debenek: niby tak, ale ja osobiście wolałbym się pozbyć ciała obcego ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale to mądrzejsi od nas tak doradzili to co mi do tego, najważniejsze że zdrowe i rośnie duże (ʘʘ)
@diogene: @vladek: tez wolałabym to badziewie wyjąć dla świętego spokoju, ale najwidoczniej jest większe ryzyko że coś pójdzie nie tak przy narkozie/operacji/rehabilitacji niż jakiś profit z wyjęcia samego śrutu. Potwierdzałam u trzech wetów i widzę po mireczkach wyżej, że faktycznie jest taka tendencja. Ciało obce w organizmie (jesli nie dojdzie do zakazenia w chwili postrzału czy urazu) okrywa się wewnątrz jakąś specjalną tkanką i jest jakby izolowane od reszty organizmu,