Wpis z mikrobloga

Potrzebny SO do duetu z Boatengiem. Aktualnie mam upamecano headlinera i szukam kogoś zwinniejszego. Ktos grał wymienionymi i może wskazać najlepszego?
Klosterman rttf
Alaba rttf
Gomez inform
Walker inform
James future stars
Może jakieś inne propozycje do tych 800k?
#fut
  • 12
@bart0sz: Klosterman rttf to najlepszy obrońca w grze :) jego zwykła karta jest chora także, ale jak wolisz z angielskiej to też dobre wybory Walker i Gomez, dadzą radę, mała różnica dla mnie w poziomach bo i tak to losowe jak zagrają:D
@bart0sz: Upamecano nie dojeżdża przede wszystkim jeżeli chodzi o przyspieszenie.
imho klostermanem rttf to z tej listy najlepszy ale alaba ma najwiekszy potencjał na UPa.
Generalnie polecam ładować kasę w atak, teraz gram złoty Mendy -Varane i Boateng flashback i nie czuję różnicy między tą obroną a dużo drozszą
@Szwed2050: właśnie dlatego kogoś innego szukam, dwóch klocków bez przyspieszenia na środku obrony to za dużo. Upamecano powinien niebawem dostać upgrade jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, więc może jeszcze do niego wrócę, bo i tak niewymienny. Atak mam niestety w pełni niewymienny więc póki co nie planuje ulepszeń. Lewa toty, mahrez hl, Rooney i stoiczkov mid.
@Renden: @Szwed2050: a co sądzicie o tym nowym jamesie z Chelsea? Jego
@bart0sz: z tej listy to gralem klostermanem rttf, gomezem if i walkerem if. Na klostermana przesiadlem sie po gomezie if i szczerze mowiac bylem rozczarowny, taki hype na tego klostermana a mi jakos nie lezal, gomez w porownaniu do niego to byla ostoja w obronie. Po gomezie przesiadlem sie na walkera i z tej trojki to najwiekszy dzik, polecam bardzo chociaz ta cena to kosmos patrzac na to ile kosztowal jak