Wpis z mikrobloga

@gazpacho: trochę szaleństwo to publikować. Ilu jest ludzi którzy o tym wiedzieli, 100? Jak będą chcieli to go znajdą, pozostaje mu mieć nadzieję że nie będą chcieli.
  • Odpowiedz
@gatineau: pisał wczoraj, że siedzi za TORem. Jak ma łeb na karku (a skoro jest deweloperem to raczej umie w te sprawy) to jest nie do namierzenia. W zasadzie gdyby ktoś chciał wyciągnąć z tego konsekwencje musiałby pójść odpowiedzialnością zbiorową i zwolnić wszystkich deweloperów którzy pracowali nad botem lub/i tych którzy wiedzieli o tym.
  • Odpowiedz
pisał wczoraj, że siedzi za TORem. Jak ma łeb na karku (a skoro jest deweloperem to raczej umie w te sprawy) to jest nie do namierzenia.


@gazpacho: wszyscy tak mówią, dopóty NSA czy FBI nie powie sprawdzam ;) Wystarczy popełnić 1 błąd, podać 1 szczegół którego nie mógł znać ktoś inny albo 5 szczegółów których sumarycznie nikt nie znał. Sam fakt tego że zna język programowania, ilość, cenę i datę zawęża
  • Odpowiedz
#!$%@?, można było sie ładować ale kto wiedział xd w tym świecie jest tyle samo bejtow to prawdziwych informacji


@44gts: wyobraź sobie, że robiłem dywersyfikację portfela i mocno chciałem wejść w BTC, ale czekałem na 15:30 żeby sprzedać, a tu taki klops.

W #!$%@? zły jestem na siebie...
  • Odpowiedz
@gazpacho: Jedna, wielka bzdura. Takich kwot instytucje nie skupują na rynku. Prezentacja MicroStrategy opisuje jak to jest robione - ludzie Muska współpracowali z nimi w tym temacie. Przewidzieć, że Tesla kupi Bitcoin nie było trudno - spekulowano o tym od publicznej wymiany na twitterze między Saylorem a Muskiem jeszcze grudniu...
Rohr - @gazpacho: Jedna, wielka bzdura. Takich kwot instytucje nie skupują na rynku. ...

źródło: comment_1612862498M86c42ja0in7wyMWvwSBZN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gatineau: :D anonimowy wpis na reddit z zerowym zasięgiem będzie rozpracowywany przez cały sztab FBI i każda poszlaka będzie analizowana - seems legit.

@Rohr: przecież to właśnie MicroStrategy użyło zwykłego ordynarnego bota do kupowania BTC i wszyscy się dziwili czemu nie zrobili tego przez OTC

To acquire 16,796 BTC (disclosed 9/14/20), we traded continuously 74 hours, executing 88,617 trades ~0.19 BTC each 3 seconds," MicroStrategy CEO Michael Saylor said in
  • Odpowiedz
anonimowy wpis na reddit z zerowym zasięgiem będzie rozpracowywany przez cały sztab FBI i każda poszlaka będzie analizowana


@splitt: jest to przestępstwo federalne, jurysdykcje ma FBI, poszkodowanym jest warta miliardy $ amerykańska korporacja a nie szary Kowalski. Wszystko się dodaje.

Oczywiste że rzucą na to jakiegoś śledczego. I nie, nie "cały sztab" - 1 człowiek z uprawnieniami asystujący prywatnego detektywa wystarczy. I nie "każda poszlaka" tylko rzeczy które się sprawdza rutynowo.
  • Odpowiedz
@gatineau: to pisz szybko do FBI bo, chyba jeszcze nie wiedzą o tym poście. Zejdź na ziemię, gdyby nawet tutaj większość twierdzi, że to trollo i przypadek. Absolutnie każdy będzie miał to w dupie, zresztą nikt nie jest tutaj poszkodowany.
  • Odpowiedz
to pisz szybko do FBI bo, chyba jeszcze nie wiedzą o tym poście


@splitt: nie jestem poszkodowany, czemu miałbym cokolwiek pisać?

zresztą nikt nie jest tutaj poszkodowany.


Poszkodowana jest Tesla, ktoś upublicznia ich tajemnice handlowe i łamie NDA. W ich interesie jest tego kogoś znaleźć i wypieprzyć na zbity pysk. Nie jestem natomiast przekonany czy jest to przestępstwo federalne, ale jeżeli jest na to paragraf to odpowiedni prokurator powinien postawić zarzuty
  • Odpowiedz