Wpis z mikrobloga

Hej, to znowu ja!

Mam dla Was kolejne #rozdajo, tym razem klucze do premierowego One Shell Straight To Hell wydanego przez Feardemic.

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest być księdzem, który posiada pokaźny arsenał (tak wiem, to brzmi dziwnie) i walczy z hordami demonów oraz opętanymi istotami?

W One Shell Straight To Hell możecie tego zasmakować, wcielając się w rolę Ojca Aleksandra, posiadającego międzynarodową licencję na zabijanie demonów (jedyną taką na świecie).

Gra jest typową izometryczną strzelanką, w której znajdziecie elementy roguelite i dungeon crawler, doprawione odrobiną mechaniki obrony bazy, a do tego jest pięknie wykończona sarkastycznym ujęciem świata.
Jeżeli pragniecie dużo akcji i randomowo generowanych map - to jest miejsce dla Was!

Wrzucam link do Steama, warto dodać sobie tę pozycję na Waszą wishlistę, bo gra zapowiada się upiornie smacznie!
()

https://store.steampowered.com/app/1330370/One_Shell_Straight_to_Hell/?l=polish

No dobra, a co do rozdajo, to proszę o plusik i odpowiedź na moje pytanie: "Jaki jest Wasz ulubiony horror?". Chciałabym oglądnąć coś, co skutecznie spędzi mi sen z powiek.
Zwycięzców wyłoni #mirkolos. Rozdajo trwa do 11.02.21.

Powodzonka!

#indiegamedev #gamedev #gaming #grykomputerowe #konkurs #steam #horror
  • 54