Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześc, mam problem, ponieważ praktycznie od małego choruje na lęk przed zastrzykami lub pobieraniem krwi - niekoniecznie widok krwi zwala mnie z nóg ale sama igła. Sam nie wiem czego się boję, myśl o wbiciu igły przeraża mnie. Ostatni zastrzyk miałem robiony kilka lat temu, po ukończeniu 18 roku życia - na tężca. Pamiętam, że termin przesunąłem chyba o pół roku i robiłem wszystko żeby nie iść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dotychczas tak się złożyło, że nie musiałem się szczepić ani mieć pobieranej krwi ale przychodzi taki okres w życiu, że człowiek zaczyna myśleć o swoim zdrowiu. Od pewnego czasu zaczynam myśleć nad wykonaniem badań morfologicznych oraz badań alergicznych - ponieważ ostatnie testy miałem robione za małolata, a jestem alergikiem. Chodź chce zrobić to sam dla siebie mam w sobie jakieś blokady, dziś załatwiłem sobie skierowanie ale po paru godzinach nadchodzą myśli żeby jednak nie iść. Jest ktoś taki jak ja i ma jakieś sposoby aby przełamać lęk?
#igla #zastrzyk #lek #aichmofobia #hematofobia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602296fcdb7e1c000b4c0d25
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 2