Wpis z mikrobloga

O kurde, ale odkryłem żenujący tag. Ludzie, jak siedzicie na necie i stękacie, że laski wolą chadów, to nie dziwcie się, że żadna Was nie chce XD A skoro tak bardzo wierzycie w to, że laski są tylko dla chadów, to może zróbcie sobie przeszczep włosów na głowie, załóżcie aparat na zęby, ogólcie plecy, pójdźcie na siłownie, opalcie się, zgólcie monobrew, ubierzcie się modnie i stańcie się chadami? :D
#blackpill
  • 76
@Blackpill_RAW: ale przecież wy sobie możecie zakładać co chcecie xD liczą się fakty, tak jak zresztą napisałam na screenie.

Nie znam założeń programowych PiSu, ale na podstawie faktów wiem że ich nie popieram.


Btw do tej pory jako tako potrafiłeś się wypowiedzieć bez inwektyw, dlatego jako jeden z niewielu blackpillowcow nie wylądowałeś na mojej czarnolisto. Ale widzę że jednak jesteście ulepieni z jednej gownianej gliny ( ͡° ͜ʖ ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kowixx: Uważam, że jeśli chodzi o politykę to wybierając partię należy:
1. Zapoznać się z ich poglądami
2. Zapoznać się z programem na zmiany
3. Skonfrontować ich obecne działania ze złożonymi wcześniej obietnicami wyborczymi

Wszystkie 3 punkty razem. Bez omijania żadnego, gdyż będzie się posiadało niekompletną wiedzę.

I podobnie polecam postępować w innych dziedzinach życia.

Nie zapoznając się z założeniami #blackpill i odrzucając go na podstawie "faktów" (nie wiem o jakie
@Kowixx: trzeba zacząć od tego, że blackpill odnosi się przede wszystkim do relacji z kobietami, a nie ogółu życia.
Jest tu faktycznie pełno odklejonych ludzi, którzy projektują myślenie typu ''nic nie ma sensu'' na resztę aspektów życia i to szkoda nawet komentować. Imho blackpill jak najbardziej ma rację bytu, ale w relacjach z #rozowepaski bo nie ma co się oszukiwać, że wygląd to główny czynnik tutaj. Ale jeśli chodzi o resztę
Racja, zapomniałem że uważasz że jedyne problemy w życiu są finansowe a jedyna samotność jaka istnieje odnosi się do kobiet.


@PeknietaMorda: nie mam atrakcyjnej twarzy, a nie miałem nigdy problemów ze znajomymi czy przyjaciółmi ¯\_(ツ)_/¯. Koleżka to nie loszka, nie chce ci wskoczyć na boltza tylko chce mieć zioma, który w razie wu mu pomoże i można z nim wyjść na browara czy na blanta - nie musisz do tego być
@kamil150794: w podstawówce czy gimnazjum, ogólnie za gówniarza to pewnie i tak. Ale w dorosłym życiu? Kto normalny pomyśli żeby zamiast robić hajs to lepiej wyśmiać dobrego kontrahenta bo nie wiem, nie wymawia ''r'' albo ma 168cm wzrostu XD?

Spróbuj mieć masę znajomych i być traktowanym poważnie jak każdy na twojej drodze twierdzi że jesteś debilem.


@PeknietaMorda: zmieniasz środowisko jeśli już jest naprawdę #!$%@? i startujesz z czystą kartą.

Możesz