Wpis z mikrobloga

O kurde, ale odkryłem żenujący tag. Ludzie, jak siedzicie na necie i stękacie, że laski wolą chadów, to nie dziwcie się, że żadna Was nie chce XD A skoro tak bardzo wierzycie w to, że laski są tylko dla chadów, to może zróbcie sobie przeszczep włosów na głowie, załóżcie aparat na zęby, ogólcie plecy, pójdźcie na siłownie, opalcie się, zgólcie monobrew, ubierzcie się modnie i stańcie się chadami? :D
#blackpill
  • 76
@TestoDepot: dokładnie tak. Ale - tylko i wyłącznie dla siebie, gdy sami czujemy taką potrzebę, a nie robienie tego głównie z myślą o tzipie.
Niestety to jest ten syndrom Madonny który sprawia że niektórzy siedzą w tym samym punkcie caly czas
@NykipVaous: > zgadzam się, a co do tego, żeby nie robić wszystkiego tylko i wyłącznie po to, żeby mieć kobietę - dlatego uważam, że ona powinna być dodatkiem, i tak ją traktować, a nie jak cel wszystkich działań. Wtedy nie będzie rozczarowań.

Tylko że jest pewien problem. Ci którzy nie mają odpowiednich doświadczeń będą przerzucać odpowiedzialność za stan rzeczy na inne osoby. Tak, baba to nie jest cud. Baaaa często kotwica.
Nie traci, ale zmieniasz w niej swoje postrzeganie


@NykipVaous: ewentualnie w ten sposób, że uzna cię za spoko ziomka do piwa, ale raczej z dala od łóżka

Nie wierzę, że na blackpillu siedzą osoby, które mogą sobie pocałować i pomacać, a potem narzekają, że laski chcą tylko chadów.


@NykipVaous: nie o to chodzi. Chodzi o to, że dla wielu lasek takie coś to jest zupełnie nic, jak splunąć albo rano
@M1chUPC: Zerknąłem +- (może 30 sekund patrzyłem na tytuły badań) i widzę, że jest tam wiele oczywistości. To jest jasne, że laski wolą przystojnych kolesi, nikt nie mówi, że jest inaczej. Bardziej mi się w to wgłębiać nie chce, skoro ta społeczność chce sobie ślepo w to wszystko wierzyć i do końca życia być samemu, to spoko. Tutaj chodzi o to, że Wy bierzecie te fakty po czym zamykacie się w
@NykipVaous: Gościu, albo się komuś podobasz, albo nie. Nie ma żadnych technik uwodzenia, a nawet gdyby były, czułbyś się dobrze z tym, że musisz udawać kogoś kim nie jesteś, żeby mieć chociaż namiastkę tego co ma chad, który po prostu sobie istnieje i za sam fakt tego ma wszystko na srebrnej tacy? Ja szczerze czułbym się #!$%@?. Sytuacja jest prosta ile jest warta kobieta, która po 20 minutach jest gotowa rozłożyć
@Ejmen:

Gościu, albo się komuś podobasz, albo nie. Nie ma żadnych technik uwodzenia

Właśnie tak nie jest. Na start możesz się nie podobać lasce, a swoim charakterem, pewnością siebie, rozmawianiem w odpowiedni sposób o odpowiednich rzeczach możesz w niej rozpalić to, czego nie miała gdy Cię po prostu zobaczyła. Ja nie czułem się źle, wręcz przeciwnie, czułem się dobrze, czułem, że nikogo nie udaję, tylko po prostu się zmieniam - to
@NykipVaous: Nie wiem co ty #!$%@? ale jesteś jakiś odklejony bo interpretujesz blackpill jak jakąś zupełną skrajność. Nie wiem po czym wyciągasz te wnioski że wszyscy blackpillowcy czytają i zamykają się w domach ale zmień źródło. Może garstka osób jest na tyle #!$%@? żeby tak robić. Blackpill ma przede wszystkim uświadamiać o szeroko rozumianej naturze kobiet i o tym jakie są realia doboru partnera a nie namawiać żeby wszyscy mężczyźni #!$%@?
@NykipVaous: Niech zgadnę, oglądałeś jakichś trenerów uwodzenia, udało ci się wyrwać laskę i myślisz, że to zasługa "technik uwodzenia". Otóż nie, wariantów jest kilka, albo nie jesteś tak nieatrakcyjny jak uważałeś wcześniej, albo jesteś i laska jest zdesperowana, istnieje też możliwość, że trafiłeś na jednorożca (gratulacje). Nie mniej jednak to co piszesz jest tak skrajnie niedorzeczne i wyklucza samo siebie z definicji. Zrozum, że jeśli facet wygląda dobrze i rzuca żarty
@NykipVaous: Nie przetłumaczysz, nie ma sensu. Wg. nich świat działa tak jak oni uważają że działa i fakty tego nie zmienią. A to że Ty nie jesteś Chadem to tylko propaganda Chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałem męskie pasztety które miały dobre branie, tylko dlatego że mieli jakiś charakter i zainteresowania którymi mogli zaciekawić płeć przeciwną. Ba, byli tacy co nie mieli charakteru i zainteresowań, ale mieli
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kowixx:

Blackpill to synonim lenistwa


- jak na skończonego lenia zrobienie przeszczepu włosów za 12 tysięcy to dosyć sporo. Ja propaguje looksmaxxing i wrzucam wpisy zachęcające do pracy nad sobą.
No... Ale rozmawiam z kimś kto krytykuję jakąś ideologię za lenistwo, jednocześnie samemu będąc zbyt leniwym by zapoznać się z jej założeniami, otwarcie się do tego przyznając ( ͡ ͜ʖ ͡) #logikarozowychpaskow pełną parą ( ͡
B.....W - @Kowixx: 
Blackpill to synonim lenistwa

- jak na skończonego lenia zrobien...

źródło: comment_161303077307gDSMEHWPwtLOpCwFvWRG.jpg

Pobierz