Wpis z mikrobloga

O kurde, ale odkryłem żenujący tag. Ludzie, jak siedzicie na necie i stękacie, że laski wolą chadów, to nie dziwcie się, że żadna Was nie chce XD A skoro tak bardzo wierzycie w to, że laski są tylko dla chadów, to może zróbcie sobie przeszczep włosów na głowie, załóżcie aparat na zęby, ogólcie plecy, pójdźcie na siłownie, opalcie się, zgólcie monobrew, ubierzcie się modnie i stańcie się chadami? :D
#blackpill
  • 76
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
A skoro tak bardzo wierzycie w to, że laski są tylko dla chadów, to może zróbcie sobie przeszczep włosów na głowie, załóżcie aparat na zęby, ogólcie plecy, pójdźcie na siłownie, opalcie się, zgólcie monobrew, ubierzcie się modnie i stańcie się chadami? :D


@NykipVaous: + urośnijcie 20 cm, wypchnijcie swoją maxille 1,5 cm w przód, zwęźcie kość miedniczą oraz zwęźcie wertykalnie oczy usuwając ekspozycję górnej powieki ( ͡ ͜ʖ
@Ejmen: Nie przyznałem, po prostu powiedziałem, że skoro Waszym zdaniem tak jest, to czemu nie pracujecie nad wyglądem? Po prostu na wszystko znajdziecie wymówki.

@Blackpill_RAW: No jak aż taki wygląd potrzebujecie to czemu nie? Hormony wzrostu, operacje plastyczne i jazda :D

@KontrproduktywnyAnalityk: owszem, ma wpływ, bo skoro ktoś narzeka na laski w necie, to narzeka w swojej głowie i w życiu codziennym, a z takim nastawieniem coraz bardziej wchodzi
@KontrproduktywnyAnalityk: Możesz rozwinąć myśl? Rozumiem, że ludzi stosujących techniki uwodzenia czy ogólnie znający się na pewnym obszarze psychologii nazywasz imbecylami - dlaczego? Ponieważ wolą zmienić charakter na lepsze, zamiast walić konia w domu do końca zycia narzekając na kobiety na wykopie?
@NykipVaous: jako że naprawdę bardzo lubię takie twierdzenia to podzielę się pewną opinią. Oczywiście wszystko co zostało powiedziane jest bardzo dobre - tak, da się coś poprawić i wszystkie te dzialania są oczywiście zasadne. Ale, bo zawsze jest ale... Nie jestem religijnym wyznawcą tego tagu, jednak mam na tyle pogląd (zwiazany z wlasnymi obserwacjami i wiekiem) jak to działa, że moge spokojnie podpisać się pod hasłem "czasem się nie da". I
Rozumiem, że ludzi stosujących techniki uwodzenia czy ogólnie znający się na pewnym obszarze psychologii nazywasz imbecylami - dlaczego?


@NykipVaous: ponieważ nie ma żadnych ''technik uwodzenia'' - albo jesteś atrakcyjny i się podobasz i laska będzie miała mokro i będą seksy albo nie i choćbyś stawał na rzęsach, recytował #!$%@? wie jakie formułki i jakich technik byś się nie uczył - seksów nie budziet.
@ParaNormikon: Jeżeli chodzi o "warunki startowe" to w zupełności się zgadzam, ale myślę, że to są jakieś ekstremalne, rzadkie przypadki, gdy ktoś NAPRAWDĘ ma #!$%@?ą sytuację. Jednak to jest normalne - kobiety też mogą mieć totalnie #!$%@? pod względem wyglądu. Tutaj według mnie nie powinno się tego szufladkować do tematyki black pilla czy podobnych, tylko po prostu iść w kierunku tego, że życie jest niesprawiedliwe i tyle. Więc zgadzam się, mogą
żyję w matrixie, do którego ktoś mnie wsadził,


@NykipVaous: po prostu ci wszyscy kołcze od uwodzenia (XD) zarabiają na naiwnych, którzy robia z siebie nierzadko pajaca

Bo jak inaczej wytłumaczyć, że nagle udało mi się działać z kobietami?


@NykipVaous: co to znaczy ''udało mi się działać''? Było ruchanie w niedługim czasie i bez pajacowania? Czy ''udało mi się działać'' to dla ciebie już to, że udało ci się w ogóle
@NykipVaous: oczywiście tak, szansa zawsze jest. Zawsze można zakładać, że "się zdarzy". I o ile byłaby to calkiem losowa "gra" to bym przystał na to. Prawidlowym jest myślenie, że zawsze warto pracować nad sobą - tak estetycznie jak i mentalnie, materialnie i społecznie. Jednakże jeśli za cel sam w sobie weźmie się kobietę to ukierunkowanie motywacji w tym kierunku i stawianie jej jako fundamentu tej motywacji może okazać sie nie tylko
@TestoDepot: korzystanie z kołczów to akurat według mnie też głupota, ale ja jestem zwolennikiem korzystania z internetu, dlatego płacenie za cokolwiek co może być znalezione w internecie to dla mnie głupota :P

co to znaczy ''udało mi się działać''? Było ruchanie w niedługim czasie i bez pajacowania? Czy ''udało mi się działać'' to dla ciebie już to, że udało ci się w ogóle z jakąś umówić? No offence, ale chcę wiedzieć
Prawidlowym jest myślenie, że zawsze warto pracować nad sobą - tak estetycznie jak i mentalnie, materialnie i społecznie


@ParaNormikon: dokładnie tak. Ale - tylko i wyłącznie dla siebie, gdy sami czujemy taką potrzebę, a nie robienie tego głównie z myślą o tzipie.

korzystanie z kołczów to akurat według mnie też głupota, ale ja jestem zwolennikiem korzystania z internetu, dlatego płacenie za cokolwiek co może być znalezione w internecie to dla mnie
@ParaNormikon: zgadzam się, a co do tego, żeby nie robić wszystkiego tylko i wyłącznie po to, żeby mieć kobietę - dlatego uważam, że ona powinna być dodatkiem, i tak ją traktować, a nie jak cel wszystkich działań. Wtedy nie będzie rozczarowań.

@TestoDepot:

To, że powiesz lasce X czy Y nie powoduje, że ona nagle traci wzrok albo obniża swoje wymagania.

Nie traci, ale zmieniasz w niej swoje postrzeganie. Ja sam