Wpis z mikrobloga

https://discord.gg/FvHuTJn6sV

Dlaczego my?
- Brak dzieci, większość ludzi 20+ lat!
- wyrzucamy trolli, prowokatorów, toxików!

- limit wielkości pliku na czacie 100mb!
- 384 kb/s na czacie głosowym
- Streamy w Full HD 60 fps dla każdego!
- Zaawansowane, płatne boty w tym 4fun!
- cykliczne konkursy i giveawaye (rozdaliśmy już ponad 1500 zł w nagrodach)
- tematyczne zabawy i eventy co tydzień!
- oglądamy filmy / seriale / mecze / wydarzenia live i inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- gramy w gry!
- nie tworzymy zamkniętych kółek wzajemnej adoracji, to główna misja przyświecająca temu discordowi!
- Serwer aktywny od 04.08.2019

#discord #chcepogadac #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 11
@supra107: Wbijasz na zaproszenie botem który ma bazę głupich tekstów które ma pisać na kanałach tekstowych i żaden serwer nie stawia oporu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz już tak nie mam kiedy robić ale w 2019 przez cały grudzień nie odpuszczałem żadnemu serwerowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
że jak nie jesteś kompletnym normikiem to #!$%@? mode i wylecisz bez ostrzeżenia bo go obraziłeś i tyle


@supra107: to działa inaczej, można nie być normikiem i nie obrażać / nie toxikować. Wiesz o tym? XD
@Tostownica: Ja ostatnio zostałem #!$%@? z jednego Discorda bo się przyznałem że spiraciłem dzieło jednego z adminów, i dopiero po moim banie zaczęli mnie obgadywać, kiedy myśleli że już ich nie widzę, a gadali takie rzeczy że mogli mi spokojnie wcześniej powiedzieć. A pozują się na profesjonalny serwer, a zarządzanie jak na typowym amatorskim forum. xD
@Freakz: Ja wiem jak to działa, na tamtym Discordzie nikogo nie obrażałem osobiście, a
@supra107: A my nie jesteśmy profesjonalni, tworzymy tylko przyjazne miejsce do spędzania wolnego czasu. Nie ma nawet sztywnego regulaminu bo jeżeli ktoś się umie zachować w ludziach to nie będzie miał problemu. Ogólnie jak czytam, że ktoś Cię wyrzucił za wyrażanie kontrowersyjnych poglądów to musi być w tym haczyk. Za samo wyrażanie swoich poglądów w kulturalny sposób to raczej wątpię. Brzmi to trochę jak próby prowokacji typu:
Jan Paweł 2 był