Wpis z mikrobloga

@permanentna_inwigilacja: w sumie te roczniki mają zayebiscie, nie muszą przechodzić przez patologiczne gimnazja wszystko było przeładowane, chooyowy w-f, nauczyciele w gimnazjum to w 90% miernoty którzy w ogóle nie powinni uczyć i być dopuszczeni do zawodu, kompletnie stracone lata, macie szczęście że nie musicie przechodzić przez to gó*no, naprawdę macie szczęście że zlikwidowali ten #!$%@?.
  • Odpowiedz
Czy wy chcecie powiedzieć, że nauczanie zdalne jest bardziej efektowne od stacjonarnego? XDDD


@Nanuno: niekoniecznie. Ale z pewnością polska implementacja systemu edukacji jest przestarzała, nieefektywna i opiera się na błędnych założeniach. Bo rozwiązywanie problemów i powierzonych zadań w rzeczywistym, dorosłym świecie jest bliższe sytuacji z posta, a nie ze szkolnych ławek.

efektowne


chyba "efektywne" miałeś na myśli
  • Odpowiedz
Dlatego trzymam kciuki aby w tym roku matura byla na podobnym poziomie trudnosci jak wczesniejsza, bo jestem naprawde bardzo, bardzo ciekaw jakie beda wyniki. Smiesznie bedzie jak sie okaze ze bardzo porownywalne z tym co bylo w latach wczesniejszych, bo wtedy wychodzi z tego ze wplyw szkoly na poziom wiedzy jest tak naprawde nikly, wszyscy sie sami douczali po domach, a im mniej szkola dupe zawraca tym lepiej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: No ja jeszcze nie widziałem zdalnych egzaminów na kartce xD A gwarantuję ci że żaden nauczyciel nie potrafi ogarnąć jakichś programów do śledzenia ilości wpisywanego tekstu. Kamerę ustawisz na siebie więc nikt nie widzi co robisz na monitorze.
  • Odpowiedz
@r4do5: tam nie ma kooperacji, tam jest kopiuj wklej od kogoś, jednej może dwóch uczniów którym zależy.. Ci pozostali wychowają się w przekonaniu że nie warto zdobywac wiedzy i myśleć samodzielnie skoro zawsze ktoś powie jak mają pisać sprawdzian i jak mają żyć (TVP1 im powie jak mają żyć)...
  • Odpowiedz
@Asterling: Ale nie programów- jak pisałem wszystko zależy od tego jak wygląda egzamin. Jak piszesz na kartce to wystarczy mieć skierowaną na siebie kamerę- jak wtedy skonsultujesz się z klasą?
Jak piszesz na kompie i nie jest to wypracowanie to widać chyba, że #!$%@? wywody na komunikatorze.
Jak test gdzie tylko klikasz myszką to tym bardziej. Nie mówię, że zawsze da się łatwo sprawdzić ale w wielu przypadkach kamerka i mikrofon
  • Odpowiedz